Sizce Fenerbahçe'nin sorunu nedir

Her sezon başında dünya kadar para harcayıp transfer yapan, yapmış olduğu tesisleriyle oyuncularına dünya standartlarında imkanlar sağlayan, Fenerbahçe Spor Kulübü niçin futbolda son yıllarda başarısız. Diğer branşlarda neredeyse dünya çapında başarılar sağlayan bu kulüp acaba futbolda niçin başarılı olamıyor. Sizce Fenerbahçe'nin sorunu nedir?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• teknik direktörün oynattığı oyun stili - elindeki oyuncu profili uyumsuzluğu. Türkiyede elimizdeki oyuncu profiline uygun teknik direktörü seçmeyi değil bir teknik direktör seçip ona uygun takım oluşturmayı tercih ediyoruz. elinizdeki oyuncular aykut kocamanın oyun stiline uygun oyuncular lakin ersun farklı bir sistem uygulamaya çalışıyor haliyle bu da feneri zorluyor. şanslısınız ki kalecileriniz çok iyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe'ye hücum futbol gitmiyor aykut kocaman başarılıydı kovulmaması gerekirdi sistmei oturtmuştu o da biliyordu hücum futbol ile bir cacık olmayacağını evet maçlar sıkıcı geçiyordu ama yarı finale çıkıştık uefa'da neden çünkü adam defansif ve bilinçli futbol oynuyordu bu anlayış da futboldan analamıyor yargısını geçirdi izleyiciye bence aykut hoca geri dönsün o kadroyla neler yaptı şimdiki kadro daha iyi adam 3 kulvarda gitti ve başarılı oldu bence tekara geri dönmesini çok istiyorum ben.Ne güzel yarı finaldeydik benfiakaya ilk maçta penaltı kaçırmasak ve kaçan goller olmasa 4 atardık ve finale bile çıkabilirdik AYKUT HOCA geri dönsünve hücum futbol fenere yaramıyor.Zaten aykut hoca'yı göndermeye çalışanları hiç anlamadım adam başarılıydı giden geleni aratır derler inşallah geri döner ama sanmıyorum döneceğini.

0|1
    0|0
    • fatih terimle alakası yok fatih terim tribüne gönderildiğinde galatsaray kaç maç çevirdi daha iyi oynadı kadro iyi oyuncular tecrübeli ve fenerbahçe kötü bu üç etmen de galatasarayı yukarı çıkardı galatsaray bu gidişle daha da gelişecek ben fenerbahçeliyim ancak galatasarayın oynadığı futbola saygı duyuyorum hatta eskiden büyük takımlara kafa tutamaz diye düşünürken şimdi barcelonayla bile kafa kfafaya oynar diye düşünüyorum artık düşünmek bile ürkütücü ama durum böyle.

• Buda güzel bir bakış açısı bunu da beğendim...

Kızlar Ne Diyor 3

• En büyüğü teknik adam

0|1
    0|0
  • düzelir zamanla forvetlerimiz bir form tutsun o zaman bizi kimse tutamaz

0|1
    0|1
    • orta saha çökmüş durumda, forvete ronaldoyu koysan da iş yapmaz :)

• renklerindendir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dostum ülkemizde futbol genel olarak profosyonellikten çok uzak. ne bir taktik ne başka birşey. bugün ingiltere ikinci ligindeki bir takımın bile bir oyun şablonu var.oyuncuların oyun tarzları bile farklı ve gayet estetik oluyor. bizimkiler hikaye anlatmasın bizim futbol kültürümüz farklı.bunun sonucudada sabri,selçuk şah. mehmet topuz. hakan balta, gibi belli yaşa kadar kendini ve beynini geliştirmiş ancak daha sonrasında hiçbirşey eklememiş düz futbolcular oluyor. Fenerbahçenin sorunu bana göre daha takım olmadığından kaynaklanıyor. benim kanaatim ersun yanalın bir an önce ideal 11 i sahaya dizmesi ve bu futbolcuları birbirine alıştırması gerek yoksa her maçta tökezler fener. Süper lig de takım görüntüsünü en iyi gs veriyor(gsliyim) Ancak tff sağolsun yabancı kuralı yüzünden yavaş yavaş bizde tökezlemeye başladık.Bakalım sonumuz nolcak. Bu gidişti avrupada da bir halt yiyemicez.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısın Fenerbahçeliyim ama Galatasarayın takım olabilme bilincine her zaman hayran olmuşumdur. Fakat Galatasarayda beni düşündüren şudur. Bir gün Fatih Terim gidecek sonra ne olacak. Galatasarayın en altın yılları her zaman Fatih Terim ile oldu.Her ne kadar ezeli rakibimizde olsa umarım hem bizden hem, Galatsaraydan yeni Fatih Terimler çıkartabiliriz...

• yönetimin birlik olamaması

0|0
    0|0
  • fenerde sorunsuz birşey var mıdiye sorman daha mantıklı olurdu.

0|0
    0|1
  • vizyonsuz ,egoist futboldan anlamayan yönetimi yüzünden

0|1
    0|0
  • sorunu azize

0|0
    0|1
  • Teknik drektörler sorun bu

0|1
    0|0
  • AZİZ BAŞKAN :-) r leri söyleyemeyen tek mafya :-)

0|1
    0|0
  • Galatasaray o kadar başarılı ki. fenerbahçe ezik kalıyor ﴾͡๏̯͡๏)

1|1
    1|2
  • Futboldan oynamaktan baska her isi yapa bilen bir takim.

0|1
    0|1
  • son 2 sezondur şike yapamıyosa ondandır belki :D

0|1
    1|1
    • ne alakası var biz şike yapmıyoruz :)

• aslında başka bişeyine iddiaya girerdik de burda diyemem :)

• mesajlarda de :)

Yükleniyor...