Kendinize iyi davranın bugün :)

maalesef özgüven sorunu yaşayan insanların sayısı gitgide artıyor. insanların şekilciliğe kendilerini kaptırmış olmaları ve başkalarına benzemek istemelerinden kaynaklanıyor sanırım. bütün bunlara karşı kendinize bir iyilik yapın ve bugün kendinize güzel şeyler söyleyin e tabi kendinize söylediklerinizi bizimle de paylaşırsanız iyi olur :) hadi bakalm

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendime hep cici davranıyorum çünkü kimsenin benden değerli olmadığını biliyorum:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer özgüven sorunu olanlar hemen bir dr görünsünler bende sosyal fobi vardı tedavi oldum tamamen iyiyim yeniden doğmuş gibiyim hiç bu kadar iyi hissetmemiştim eyv sende kendini iyi bak zakirrr işe gitmeyenler işi olmayanlar oturmayın lan evde çıkın dolaşın hayat dışardaaaa

0|0
    1|0
    • eywallah usta biz de çalışıyorz ya evde oturmak kesmiyor

• aman tanrım çok seksiyim. çok yakışıklıyım. süperim. benden iyisi şamda kayıs...olmadı

1|0
    1|0
  • sevmiorum kendimi be dostum yalnızım sevgilim oladı hiç özgüven yok zerresinden bu kızlarda aman özgüven olcak cocukta aman falan ne bu yav

0|0
    1|0
    • herşey kendini sevmekle başlar dostum önce kendini sev sonra kızlar da sever seni

. yeter ki dozunu ayarla :)

Yükleniyor...