Onun başarısı, sizden üstün yerlerde olması, çaresiz bıraktı mi hiç sizi? Gölgesinde boğulur gibi...

Sevdiğiniz kişi sizden yüksek yerlerde olsa mesela sanatçı veya oyuncu. Onun o başarısı ve sizden adım adım uzaklaşması. Çaresiz kalmak ve elinden hiçbir şey gelmemek. Ki siz normal birisi oluyorsunuz artık ama o normali aşıyor gölgesinde boğulmak üzülmek. Seviyorsun ama imkansızlaşıyor gitgide. O artık sizden çok yükseklerde ve bir yılda kazanacağınızi bir haftada kazanıyor. Öyle çaresiz kaldım ne vazgeçebiliyorum ne oldurabiliyorum. Siz ne kadar güçlü olabilirdiniz ne yapardınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayata bakışını ve duruşunu asla bozma.. Eğer karşındakini kendinden üstün olarak belirginleştirirsen her şey biter.. Siz eşitsiniz bunu hiç bir zaman unutma.. Eşitliği hayat bozamaz..Eşitliği kişiler bozar.. Bunu yaparsan kaybedersin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben gurur duyardım başarısıyla, öyle ezik psikolojisine girmezdim de, hatta başarısı beni daha da cezb ederdi.

0|1
    0|0
  • ben ve sevgiim de öyle ama ilerde sorun olurmu bilmiorum ben okul mezunu işinde yavaşça yükselen bir sanatçıyım sevgilimin ünivertesi dahi yok ama seviyorum melek gibi aynı dili konuşuyo benle sanatçı olanlardanda iyi hemde ben seviyorum bırakmıcam ayrıca çok iyi yazı yazdığınıda keşfettim benden daha bile yetenekli olabilir

0|0
    0|0
  • allah yardimciniz olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır ben hep kişiligim ve karizmamla yine 1-0 önde oldum hep , çünkü istedikleri kadar iyi istedikleri kadar maddi yönden iyi olsunlar,onlar olmadanda herşeyin normal olacagını onlardan sonrada birilerini bulabilecegimi, ve bu sebeplerden dolayı onları hemen unutup yeni bir ufka yelken açacgımı bildikleri için,çıktıgım insanlar benim üzerimde bu gibi durumlarda üstünlük kuramadılar, böyle şeyler ancak kendine güveni olmayan kişilerin üstünde işe yarar

0|0
    0|0
  • Gönül kahvesindeki misafirlik bitmiş ceketi al çık bu işin pek oluru olmaz

0|0
    0|0
    • Güzel bir cümle olmuş. Çıksam ekranlarda görsem... Zor yaşayan için çok zor.

• Sen masaya karakter koyarsın zarlar atılır inşallah kazanan sen olursun. Bizimkiler varsayım inşallah sevdiğin kız bizi yanıltır.

Yükleniyor...