Komplo mu sizce?çünkü zamanında yine birçok şey iddia edilmişti de olmadı...

biliyorsunuz komplo teorileri son 10 yıldır almış başını gidiyor.pkk'nın 1 eylülde günde 100 eylem yapmaya hazır olduklarını söylüyorlar.ne olacak dersiniz?Yoksa Tayyip'in geçenki konuşmasında"bugün Mısır,yarın Türkiye..."demesi bu mu?(subliminali çakıyorum:))

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar,lakin bu komplo teorilerinin %70-80'i maalesef doğru...bu konuda neredeyse uzman oldum artık,:S

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bugün Mısır,yarın Türkiye demesi subliminal mesaj gibi duruyor harbiden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pkk günde yüz eylem yapmasa da gerçekten kötü günler bekliyor güzelim ülkemi... bu pkk olur, el kaide olur 3. dünya savaşı olur vs.. surye sınırında el kaide kamyon şoförlerine islamın şartını soruyor, bilemeyenleri demek ki siz alevisiniz diye kurşundan geçiriyormuş en son haberlere göre.. bu ne demek ya? mezhep çatışması yaratılmak isteniyor son zamanlardaki konuşma tarzları da bunu gösteriyor zaten Allah korusun!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zannetmiyorum,o kadar kolay değil.Ah ah,şu idamı getirseler bir daha bir tanesi eylem yapabiliyor mu görelim bakalım.Güzellikle olmuyorsa zorla halledeceksin ama bizim ülkenin işleri işte.1999'da Abdullah Öcalan yakalandığında şerefsiz birleşik hükümet idamı kaldırdı.Hain çok maalesef.

0|0
    0|0
  • bir olayın komplo mu yoksa değilmi örneklerden,geçmişteki tarihi tecrübelerden ve yapacağımız araştırmalarla belli olur.tüm bunların ışığında ve yaptığım ve edindiğim bilgilerden türkiye üzerinde çokçok büyük oyun oynanıyor.yalnız türkiye üzerinde de değil,örnekleri şimdi var ayrıca tarihteki yaşanmışlıklarda var.

0|0
    0|0
  • O haberi bende okudum. Olabilir.

0|0
    0|0
  • 1 eylül meselesi doğru ise yani bizler bile buradan okuyorsak mutlaka istihbarat ve güvenlik güçleri tarafından biliniyordur umarım önlem alınır. başbakanın ne demek istediğini ben anlamadım ama umarım ekonominin kötü gidişinin olduğu bugünlerde bir de toplumsal olay çıkmaz. psikolojik olarak zor toparlarız bunu.

zaten mantığım da almıyor. madem ki istihbaratı alıyorsun bunu engellesenize. başlamadan olayların engellenmesi gerekiyor. eğer komplo varsa neden vermemek gerekiyor. sıkıldım bu tür toplumsal sorunlardan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...