En yakın arkadaşım ve 3 senedir sevdiğim erkek...

merhaba arkadaslar ben 3 senedir birini seviyorum hatta onu öyle bir seviyodum ki kimseyle sevgili olmadım bile onu hep en yakın arkadasıma anlatırdım o amerikada yaşadığı için hiç görmedi ancak fotoğraflardan biliyo.. ona her gün anlatır ve acaba ne yapıyor falan diye düşünürdüm bende ekli değildi sevdiğim 3 4 gün önce ekledi ve kabul ettim doğal olarak hemen arkadasımı sordu ve ramazandan önceden beri konustuklarını söyledi şok oldum ve ikisinide hayatımdan çıkardım ancak bu durum içimi kemiriyor bir şeyler yapıp intikam almak istiyorum sizce değer mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış katagoride sormuşsun

Soruna gelince çok sinir bozuucu bir durum kendini çok kötü hissedersin hayatında kocaman bir boşluk olur o zamanla nefrete sonrada hiçbişeye döner yani nefret bile etmezsin artık o yüzden boşver ha illa intikam almak istiyorsyn mutluluğunu sok gözlerine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• değmez işte önceden belirtsen aşkını olurdu

0|0
    0|0
    • söyledim biliyodu

• onuda sordum sevmiyorum dedi adam benden hoşlanıyordu zaten ama en yakın arkadası bana teklif etmişti engeller var demişti

• hoşlanmıyormuş demekk senden hoşlansa adam niye onun olsun kendine avutma artık onlarıda takma bir yanlışı oldu ise allah havale et

• Hadi Hayırlısı diyek ne diyek

0|0
    0|0
  • hangi takımlı sevdiğin erkek

0|0
    0|0
  • değmez! bir 3 senen daha boşa gider bırak yoluna bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...