Sinan Yağmur hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sinan Yağmur Aşk'ın Göz Yaşları kitabının yazarı.. Kendisinin kitaplarını okudumm birçok programına da katıldım.. Hani insan yazdıklarına az çok kendinden bir şey katar ya sanki onun kitaplarını bir başkası yazmış gibii çok farklı..

Bir de yakın zamanda kitabevi açmış.. fotoğraflarını inceledim altında yazan yorumları okudum isim yapmanın önemini farkettimm... Ya hu sanki memlekette kitabevi bitmiş hiç bir yerde kitap satılmıyor altına yazılmış şurda oturuyorum sizden nasıl kitap alacağım alma git başka yerden al.. fazla mı kabayım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Son kısıma katılıorum ısım yapmıs kısılerden alınan ktap sankı farklıymıs gbı bı caba ıcersıne gırılıyor. ancak en bastakıne katılmıyorm cnku sınan yagmur ve askın gzyasları butunlesmıs ve hepsi bırer basyapıt benm gozumde. sınan yagmur kıtaplarda kndı gercek kslındenden cok hayalı bır sınan yagmur yaratmıs onun kafasından anlatmıs butun olayları yanı gercek kıslıgı ve kıtap yazıs tarzı bambaska..

0|0
    0|0
    • hiç bir örtüşme yok ama? hareketleri, konuşması, davranış şekli.. hani nasıl yazdı sorusu uyandırıyor zihinde..

*Kendisiyle oturup konuşmuşluğum da var

• Dedgm gbi hayalı bıkarakter yaratms 2.snan yagmr gbı onn kafasndan kıtpları yazms. Kanolca boledir vr bda gercektn zr ıştir takdr etmek gerek

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...