Sevdiğiniz kişinin hasta olduğunu ve yaklaşık iki ay ömrünün kaldığını öğrenseniz...

hasta oldugunu ve yaklasik iki ay omrunun kaldigini ogrenseniz o anda neler hissedersiniz ?

sevginize sahip mi cikarsiniz

ama kizin da moreli cok bozuk mesela ''biliyorum birbirimizi hic birakmayacaktik ama ben seni birakacagim icin cok uzgunum tum suc benim seni birakan ben oldum‘‘ bunun gibi seyler soyluyor

ne yapardiniz

AYNİ SEKİLDE BAYANLARDA ERKEK ARKADASLARİNİ BU DURUMDA DUSUNUP CEVAPLAYABİLİR

tabikide ALLAH KORUSUN...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• o iki ayda ona dünyaları veririm ne isterse elimden geldiğince yaparım... param mı yok? bulur buluşturur isterse bir ömürlük borcun altına girerim sırf o 2 ay onu mutlu edebilmek için. kıyamam :(

1|1
    0|0
    • ayy

iste ne olursa olsun gercek ask hic bir seyi onemsemez

hem para her sey demek degildir askini hissettirebilirsen o yeter zatenp

• cok fazla icmesem de arada iciyorum

telefondan giriyorum da sarjim az kaldi ve bir kac gun siteye giremiyecegim kendinize iyi bakin gorusmek uzere

• sizde kendinize cici bakın hoşçakalın :)

Erkekler Ne Diyor 10

• onu asla bırakmam nolursa olsun 2 ay ona hayatının en güzel anlarını yaşatırım mutlu olması için elimden gelen herşeyi yaparım ona hasta olduğunu unutturrum ve kolundan tuttum mu nikah dairesine götürrüm onunla uyuyup onunla uyanmadan Allah ne benim nede onun canını alsın isterdm..

2|0
    0|0
    • bu sekilde gercek degeri veren erkekleri gormus oluyoruz

umarim bu degeri yasatabilecegin bir kisiyle tanisirsin

ya da kiz arkadasin varsa onunla mutlu olursun

• eywallah saol aynı şeyler senin içinde geçerli sendemutlu olursn inşallh..

• Insallah

• daha çok severdim ve kimseyle evlenmezdim. öldükten sonra beraber olabilmek için ..

0|0
    1|0
  • düşünmek bile çok kötü ağzını hayır aç sus kız

0|0
    0|0
  • sahıp cıkarım tabı ve senelercede üzülürüm defelarca ruh parçalanması kadar buyuk acı yok

0|0
    0|0
  • sevmediğim bir kişi bile olsa bırakmazdım ölüme terk edip gitmek olur bu

0|0
    0|0
  • ilk önce aya marsa falan giderim, dağı delerim cirit atlarım maraton falan koşarım .çare bulmak için belki çaresi olan bir hastalıktır baktım olmuyo veririm fare zehrini onla mı uğraşcam ya

0|0
    0|1
    • fare zehrini vercen de neden en basta ugrasiyon :-D

yoruyosun kendini

• orayı eklemeyecektim aslında ama ekleyeyim dedim olmazsa da fare zehrini vereyim de o da ben de rahat edeyim sigorta da yok zaten bir sürü masraf çıkar şimdi

• assdfgggfhhfdaasd

sacma :-\

• O gitse bile ondan sonra biriyle olamam herhalde moralimi bozdun

0|0
    0|0
    • hey heey

sakin bu sadece kurmaca bir soru lutfen boyle demeyin kotu hissettim bir an

• Teşekkürler bu güzel dileklerin için.

• :-)

• Çok seviyorsam duvarları yumruklardım.

0|0
    0|0
  • o iki ay güzel geçer

0|0
    0|0
  • evim sensi izleyip gelmeyin demedim mi lan ben size :)

0|0
    0|0
    • sen izlemisin de gelmisin yorum yapiyon buraya :-D

valla soruyu yazarken aklimin ucundan gecmedi

• :D olsun ablası sor sen yine de sıkıntı yok i*neliğine yazdım öyle

• Iyi bakalim romantik film seven cocuk :-D:-D:-D:-D

Kızlar Ne Diyor 3

• gebereyim ben en iyisi ondan önce.

0|0
    0|0
  • dızı sendromlu sorular .ask hıkayesınden uzak dur arkadsım...

0|0
    0|0
    • Ne dizisi ya hic bir seyin etkisinde kalarak bu soruyu yazmadim sadece olagan bir sey

• iyi ki sevgilim yok

0|0
    0|0
    • bendensiin :-D olsa napardinn

• mantıken öyle bunu bende kendime diyorum ama olmuyor kalbimde sürekli ağrı var bir eksiklik var kalp izin vermeyince inan yapamıyorsun. şuan salak gibi hala ağlıyorum arkadaşlarım bile salaksın diyor anlamıyor beni. ben onu unutmaktan korkuyorum

• Durumun vahim tatlim

bak sunu anla o seni birakti ve su anda ona bir gram deger vermeyecek kizlarla birlikte

birgun pisman olup sana donerse o zaman ona kapiyi gostermeyi bilecek bir kisi olmalisin sen onu alttan aldikca o seni birakmis o yuzden guclu ol ve unutmaya korkma o senin bir seyin degil ki heem sadeceverdigin sevgiyi kullanan bir salak

Yükleniyor...