Düşünün ki sadece birkaç dakikanınız var

ve bu dakikalar içinde insanlara birşeylerden bahsetmelisiniz. elinize bir fırsat geçti ve kısa film çekmeye karar verdiniz. ne üzerine çekerdiniz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• oooo sor sor tam uzmanlık alanım

bu konu çok tartışıldı filmde konu/kompozisyonun önemi nedir yanıt neredeyse hiç. bir çiçeğin açıp solmasını anlatırsın dünyanın en iyi filmi ortaya çıkar. savaşsız bir dünya ve mutlu yarınları anlatırsın filmin hiçbirşeye benzemez. olaya nereden baktığın önem arz eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 dakika fazla aslında 15 saniyelik bir sessiz gösteri sadece bir afiş ve üzerine

ÖLÜM VAR İNSANOĞLU NAMAZINI KIL götürecek başka birşeyin yok...

0|0
    0|0
  • Öncelikle çok güzel düşünülmüşbir konu herkes hayatında bir dönem birşeyi tüm Dünya'ya gösterme ihtiyacı olmuştur.Bu bir haksızlık olabilir bir ispat olabilir.Benim de olmuştur.human behavior dediğimiz insan davranışları üzerinde etkili tezlerim var bunu 2 dk ya sığdırabilirmiiydim bilemem ama 2 dk da olsa boyle bir şansı kaçırmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Engelliler ve toplumun onlara karşı verdiği önyargıdan bahsederdim

0|0
    0|0
  • hoşgörü temalı bir film çekerdim.

0|0
    0|0
  • sex on the beach :P

0|0
    0|0
  • sayı sayardım, hemde yerimde. Hayatımızın özeti olsun diye, yerimizde saymıyormuyuz...

0|0
    0|0
  • gözlerin icindeki hayat

0|0
    0|0
  • fantastik bir uzay filmi çekerim...

0|0
    0|0
  • kendi hayatım olabilir

0|0
    0|0
  • kısa bir p*rno çekerdim, tüm dikkatleri ülkemizin cari açıktan sonra en büyük sorunu olan erken boşalmaya çekmek için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Barışı anlatan bir film olurdu. Savaşlar bitsin :'(

0|0
    0|0
  • kendi hayatımın filmini çekerdim

0|0
    0|0
  • METAL üzerine çekerdim.

0|0
    0|0
  • tülay ne olur geri dönn !

0|0
    0|0
  • bakın adi, pislikler insanlar orda aç, susuz ölüyorlar sizse g*tüme hangisi yakışır peşindesiniz

0|1
    0|0
  • hayvanların sessiz dünyasını konu almak

0|0
    0|0
  • öyle bir karar vermem .

0|0
    0|0
Yükleniyor...