Siz ne düşünürdünüz bu durumda?

Ben ağzımı açtığımda biraz yamuluyor ağzım ve ailem küçükken tuvalete hamurla girdiğim için cin çarptığını söylemişlerdi, şimdi ise ben ateistim materyalist bir bakış açısına sahibim ve bu çok saçma geliyor, acaba daha önceden de bu durum vardı da ailem hamurla tuvalete girince mi farketti yoksa allah ve dolayısıyla da cinler var da cidden oldu mu olay, bugün tuvalete girince geldi aklıma, siz ne düşünürdünüz bu durumda ?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• belki sebep budur belki değildir kim bilir belki de inanmadığın için dir.

0|1
    0|0
    • inanmadığım için ağzım yamuk yani onu mu diyorsun

• onu Allah bilir ben bilemem :)

Kızlar Ne Diyor 4

• İnanma ya böle şeylere...Hastalık olmasın doktora git bence.

0|1
    0|0
    • inanmıyorum zaten de hastalık olacak bir şey değil ağzımı açınca yamuk duruyor sadece

• illa birşey vardır doktora git sen yinede.

• adam materyalistim diyor :D sorunun kaynağını araştırmaktansa cinlere bağlıyor eyvallah :Dhahahahahha

0|1
    0|0
    • ben bağlamıyorum aklıma geldi sordum sadece siz olsaydınız ne düşünürdünüz diye

• hahah korkma arkadaşım . bir arkadaşım bu konuyla ilgili büyük sıkıntılar yaşadı boyun düzleşmesi mi ne öyle bir neden den dolayı çenesi kaymış bir çok nedeni olabilirmiş. ihmal etme derim ;)

• ağzının yamukluğu çene yapından kaynaklanıyor.

Allah veya cin çarpmaz.

0|1
    0|0
    • çenem normalde dümdüz bir skınıtı yok ama açınca yamuk duruyor eğri gibi yani, öyleyse bunu annmler uydurdu mu

• denir öyle şeyler

çenende çıkıklık vardır ya da kemik yapısında bir şey vardır bir şey olmaz.. bu yaşa kadar olmamış.

Ama sen yine şaşma doğru yoldan şaşma burada olmasa bile ölümden sonrası var. çenenin yamukluğu ne ki.

• okuduğuma değmedi la .

1|1
    0|0
    • benim de yazdığıma değmedi ama sana bir ara okumana değecek bir şeyler yazabilirim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...