Siz üniversite okuyorsanız sevgiliniz lise bile bitirmemişse ne yapardınız?

siz üniversite okuyorsunuz ama sevgiliniz lise terk diyelim.durumları iyi zenginler hatta.benim durumum Şu an aynen bu.sevgilim lise terk durumları gayet iyi.arkadaşlarım sevgilin var mıfalan diyoe soruyorlar ya da akrabalar falan söyluyorum şu kişi diye zengin diyorum hmm diyorlar okumuyor deyince aman bırak diyorlar git okumuş bul diyorlar.ben ne yapacağımı şaşırdım bende okumasını istiyorum ama okumuyor.çevremdeki insanların bu derece bu duruma burun kıvırmasının nedeni nedir? siz bu durumda olsaydınız ne yapardınız?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• abi bak konuşurken ne konulara değindiğinize dikkat et bir ara otobüste uzun yolculukta ilkokul mezunu biriyle oturmuştum adamın konuştukları şundan ibaret : askerlik,patronunun şerefsizlikleri,hangi sigarayı içiyom,garım salah,oğlum mal, doktora gittim doktor salah çıktı gibi

bir de mühendisle oturdum konuştum konular şunlardı : mikro organizmalar,otomobilin mekanizması,nükleer silahlar füzeler,siyaset,ekonomi,üniverste anıları gibi

yani kişiliği saf değilse sıkıcı biri değilse kültürlü ise sorun yok

bu iki kriteri değerlendir bir de işe gitmeyen kız konuşacak birini bulamassa tüm çenesini üzerinde biler :D kafa kalmaz. evlensen bile işe yolla onu.

0|0
    0|0
    • sevgilimin kendi işi var zaten aile işi hemde.benimde düşüncem çok kültürlü olduğu yönünde deül bu yüzden takıyorum bu kadar çok söylenenleri

• hadi yaa tühh o zaman söylediğim yöntemler işe yarar mı bilemiyorum :/ şu anda yerin dibine girdim yalnız. Abla söylediğim seviyesiz sözlerden dolayı özür dilerim. isteyerek olmadı hani

• :D est

Erkekler Ne Diyor 14

• davul bile dengi dengine derlerya klişe oldu ama böyle

1|0
    0|0
    • genelde kafa yapısı anlamında söylüyorlar sanırım anlaşabilmek anlamında olsa gerek

• onlar farklı düşünür sen farklı düşünrsün. iyi biriyse kötü insan değilse boşver dinleme onları

• annem aynı düşüncelerde olsa boşvermek çok daha kolay olurdu

• şutlardım liseyi bile bitiremeyen bir moronla işim olmaz

0|0
    1|1
    • bitiremeyen değil aslında istese çok rahat okuyabileceği halde okumayan bir tip benim sevgilim

• bunlar çok ağır laflar

• hayır sadece gerçekler aksini düşündürcek bir hareketi yok, gerçeği reddetmek onu gerçek olmaktan çıkarmaz

• şekilci olma okumak herşey değildir şu an üniversite okumanın zaten hiçbir olayı yok kapasitesi varda mı okumuyor aranızda fikir ve zeka uyumu var mı bunlar önemli

0|0
    0|0
    • kapasite var ben bunu rahatlıkla söyleyebilrim ama bazen olgun davranmıyor bunuda yaşımıza bağlıyorum ilerde düzelir diyorum yaşı 19 bn 20 buarada

• elbetteki küçük sayılmaz ama arkadaşlarım sevgilimin davranışlarını görüyorlar bana karşı olgun değil çocukça davranıyor diyorlar bazende çok at gözlüğüyle bakıyor gibi gelıyor bana okul olusa acaba diyorum genişlermi görüşü benimde kafama girdiler açıkcası bazı şeyleri okumaya bağlar oldum

• bu uzun bir konu ama son kararı ancak sen verebilirsin okumak o kadar büyütülecek birşey değil ilk eğitmen gökten inmedi insan başka şekildede kendini geliştirebilir yeterki istesin

• ben ondan en az benim dengim olmasını istemiştim o ise "seven insan anaokulu mezunu olsa bile alır" demeye getirmişti.o yüzden uğraşmıyorum, bunu asla bir kıza anlatamassın onlarda bu kafa yapısı varken

1|0
    0|0
    • aynı kafa yapısında değil herkes

• hayır kafa yapısı derken sizin şu bildiğinizi okuma huyunuzdan bahsediyorum

• üniversitemi okumaya devam ederdim...

0|0
    0|0
  • tokat manyağı yapardm..

0|0
    1|0
  • ben aksini düşünüyorum okumamış kız ile evlenmek daha iyidir çünkü okuyup dışarıdaki hayata atılmamıştır ve kendi ayakları üzerinde duramıyordur ona ben kendim öğretmek isterim bu yüzden okumamış tercihimdir :)

0|0
    1|1
  • Ya bir s.ktir git diyeydn onlara.

Ağa çocuğuyum, Amerikada okuyorum.

Keşke okumasaydım diyorum amk. Bilgi kültür okumakla edinilmez.

0|0
    0|0
    • yaşımız daha 19 ben ilerde çoğu şeyin oturacağı düşüncesindeyim daha olgun olacağının herşeyi okumaya bağlamak istemıyorum

• İnsanların söylediklerine göre hayatını yönlendirme.

0|0
    0|0
  • Tabi farklı olurdu.Üniversite çok şey katıyor adama.

0|0
    0|0
  • hiçbirsey yapmazdım oluruna bırakırdım...

0|0
    0|0
  • Ya adam gibi adam olsun yeter gerisi faso fiso...

0|0
    0|0
  • para varsa sıkıntı yok

0|0
    0|1
  • yav ne gereksiz bir insansın . çevrendeki insanların lafına göre mi hareket edeceksin

0|0
    1|0
    • etmiyorum ki sadece onlara anlam veremıyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Ah canım milletim.. Okuyupta cahil olan ne cok insan var biliyo musun? İş okumakt degil kendini geliştirmekte insn olmakta. Demekkı senın arkadasın zengın de olmasa onu nası tanıtacagını bılemıyceksın. Cok yazık. Boyle sıfatlar gecicidir.

0|0
    0|0
  • henüz diplomayla insan olunabilen bir teknoloji gelişmediğine göre çok da önemli değil bence

0|1
    0|0
  • Abi bırakın bu ayakları insanlar karbuzmuki seçiyonuz..Okumuş okumamş ne farkeder ...

0|0
    1|0
  • eger kaderımse bnı sevıyorsa umrumda bile olmaz

0|0
    0|0
  • sen sevdiysen begendiysn kime ne ya boşvey onalrı

0|0
    1|0
  • Okumuş olmalı tabi ki.

0|0
    0|1
  • kusura bakma da nice okumayan gördüm okuyandan daha çok kafası çalışan.. liseyi bitirmiş en azından davul bile dengi dengine diyenlerden değilim adam olsun da ha liseyi ha üniversiteyi bitirmiş benim için fark etmiyor ama son karar senin tabikide

0|0
    1|0
    • bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama direk çeviriyorlar kafayı moralim bozuluyor

Yükleniyor...