Bu erman kılıç çok mu güzel oynuyor da her maç illaki giriyor ?

bence oyuna girdikten sonra oyun moyun kalmıyor ortada erman çok mu güzel oynuyor yoksa alternatif mi yok ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ermanı niye aldıklarını bile anlamadım?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• erman en fazla yedek olacak kapasitede

1|0
    0|0
  • İşte benim gibi düşünen biri çıktı sonunda.Arkadaş adam galatasaray'da oynucak vasfı yok ama adam her maç giriyor engin gibi bir adam'ı harcıyoruz resmen.

1|0
    0|0
    • ya neden aldıklarını bile anlamış değilken adam vazgeçilmez oldu resmen ya . maç 1-1 oyuna giriyor . yeniyo olsak geçiştirmek için soktu diyeceğim ama galiken bile girecek bir oyuncu değill sinir boozucu

• deme öyle de sonumuz böyle gözüküyo :/

• Evet biliyorm. :/

• tek kötü oynayan erman mı sence ilk 11 de başlayan selçuk ve sadece gol asisti yapan hamit çokmu iyiydi ?

1|0
    0|0
  • :D Hahahaha cok güzelmi oynuo ben fanatik galatasaraylıyım.Armut hamiti kim oyunda tutuyor ? futbol türkiyede artık saha içinde değil saha dışında oynanılıyor.Dış güçler futbolcuları oynatıyor.Bazı futbolcular kuran carpsın prof bile değiller torpil ile buraya gelıyorlar.Hamiti ben 2.ligde oynatmam.Drogba'ı sen hangi akla hizmet cıkarıosun? Fatih terim rezil etti bu maç.

1|0
    0|0
    • bence de kesinlikle haklısın . sen büyük bir takımsan küçük oyunculara yer olmamalı takımda

• yaa gol yedikten sonra bile hızlanmadılar ya . aşırı rahattılar. keitamı harcadılar zamanında benim . 1 sene kalacak futbolcu değildi o.

• Erman'a kötü diyen futboldan anlamayanlardır..O derece iyi adam.

1|0
    0|0
  • yani iyi futbolcu ama yabancı sınırlaması yüzünden alınmıştı o galiba

1|0
    0|0
  • fatih hocayla ilişkisi varmış ermanın .sevgili kontejnanından giriyor erman oyuna

1|0
    0|0
  • GALATASARAY standartlarına göre mi sordun yoksa TÜRKİYE standartlarına göre mi?

1|0
    0|0
  • futboldan anlamayanlar bok atar.o derece kaliteli

1|0
    0|0
  • helal olsun sana be sende benim gibi düşünüyorsun ne güzel aydını koysa daha iyi olurdu

1|0
    0|0
  • erman iyi futbolcu

1|0
    0|0
  • Bence iyi bir futbolcu değil...

1|0
    0|0
  • o değil Drogba çok mu kötü oynuyor da oyundan çıkıyor..

1|0
    0|0
    • adamı sakatlayacaklar diye korktu bence gelen giden ona vuruyor ya . sinir ettiler

• yok ya.. bişey olacağı yoktu. hem puan kazanmamız lazım korkup yedek kulübesinden çıkarmayalım o zaman.. Selçuk da aynı şekilde.. orta saha çöktü Selçuk çıktıktan sonra..

• yaa batırdı terim yaa .

• sen girme bu konulara be :D

1|0
    0|0
  • İkinci futbol delisi kız..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...