Bu işte bir yanlışlık yok mu? Erkek sömürüsü...

İt gibi çalışırsın, geceni gündüzüne katarsın gerektiğinde. Sonra hayatındaki kadın kazandığın parayı rahat rahat harcar, bunu da zaten yüzüne vuramazsın. İş bulursan çalışırsın dersin. Ama üniversite okumak ister, üniversite masraflarını da sen ödersin, bunda da sorun görmezsin.

Ardınan, her akşam, her haftasonu birşeyler yapmana, onunla vakit geçirmene rağmen vakit ayırmayan kişi sen olursun, para kazanmayınca da kötü adam olursun, kazanınca da.

Kadın gider başka şehirde başka bir cocuğun evinde bir hafta kalır. Buna ses çıkarmazsın, ama aynı kadın 10 küsür senedir internetten konuştuğun, şu an evli olan bir kadını skype listende görünce siler kıskançlıktan. Sen zaten sarışınları seviyorsun gibi alakasız birşey atar ortaya.

Evi sen silersin, sen süpürürsün, çamaşırları sen yıkayıp, kurutup toplarsın, katlayıp dolabına bırakırsın. Bulaşıkları yıkarsın, o ise sadece yemek yapar ve bana neden yemek yapmıyorsun diye yüzüne vurur.

Bir hatanı görür, yüzüne vurur, sorun yoksa hatayı kendi icat eder. Sen ise hatasını görsen bile moralini bozmamak için ve ezilmemesi için hoş görürsün, yüzüne vurmazsın.

Sanki birşeyler yanlış gidiyor gibi... Patlama noktasındayım.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• biraz açıkça konuşsanız belki anlaşırsınız. yani onu daha anlayıslı olmaya ikna edebilirsin belki

0|0
    0|0
    • teşekkürler, en makul cevap senden geldi :)

• onu sevdiğin belli:) bunca şeye rağmen bişeyleri düzeltmek istemen güzel. sevginin kıymetini bilmek gerek ama kimseye de kendini üzme fırsatı verme ;) ayrıca ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeş, herkes yerini yurdunu bilecek.

Özgür takılmak istiyorsa takılsın. Ama ortada bir ilişki varsa, sana destek olmalı. Sana yemek yapmak için can atmalı. Senin için bir şeyler yapınca mutlu olmalı. Temizlik konusuna hiç girmiyorum..

Bence iyi bir çemkir. Erkek olduğunu göster yani.. Böyle olmaz.

Sen erkeksin o kadın.

0|0
    0|0
    • Erkek benim kadın o geyiğine girmek istemem, ondan ne temizlik yapmasını ne de yemek yapmasını istiyorum. Ben bir şekilde karnımı doyururum. Sadece bana yaklaşımında bir sorun görüyorum.

Şu an yanımda değil ve bu aralar patlama aşamasındayım. Yarın sınav sonuçları açıklanacak. Ondan sonra burası yerine İstanbul'daki giderse o zaman dananın kuyruğu kopacak.

• 33 yaşındayım, böyle bir kadın görmedim. Kim bilir belki bende bir sorun vardır.

• Sadece fazla taviz vermişsin.

• valla objektif yazdıysan peygamber sabrı varmış snde vesselam :D

0|0
    0|0
    • Objektif yazıyorum diye düşünüyorum. Ama düşünüyorum eksik anlattığım birşey var mı diye. İlişkimizin başlarında pek sıcak davranmamıştım ona, bir iki aylık bir süreçti bu. Başka birinden yeni ayrılmıştım, pat diye yeni birisi girince bu duruma alışmam kolay olmadı. Öncekine de aşırı anlayışlı davranmıştım.

• valla snn hatun ilginçmiş snde brz rahat takılıosn sanırm kendme bakıorm ben eski svglmle buluşcm bide svglmi arkdşm diye tanıtcm ilki bile yeterli ama svglm beni döver yani zaten bn öyle bşi de yapmm da yapacak olsam brz da yemez açığı. kadın dediğin erkekten çekineck korkack brz saygı duyack bnce brz ilşkni ve svglni gözden geçir. kolay gelsn valla

• İşte bunlar hep sigortasız işçi. İşiniz zor Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • Kendisini sigortasız işçi olarak görmüyorum. O da muhtemelen kendini böyle görmüyor.

• hem çalışıp hem ev işi mi yapıyorsun anlamadım ben :D

0|0
    0|0
    • home office çalışıyorum, ofise gitmiyorum. ama bu ofise gidenlere göre daha az çalıştığım anlamına gelmiyor.

• çıkar yok aslında. daha yeni tanıştığımızda ve beraber yaşamaya başladığımızda benim ekonomin sorunlarım vardı. yeni tanışmamıza rağmen bir ay için olsa bile onun parasıyla geçindik diyebilirim.

almanya'da kalıp para kazanabilirdi bir işte. bu çıkar ilişkisi değil. ama belki benim hatamdan belki onun hatasından işler biraz karışmaya başladı.

• karşılıklı pişman olcaksınız gibi kolay gelsin :D

Erkekler Ne Diyor 1

• herşey tamam bunlar bütün ailelerde varda şurasını çözemedim kadın gider başka şehirde başka bir çocuğun evinde bir hafta kalır

0|0
    0|0
    • okuyacağı üniversitenin yüksek lisans sınavları için gitti. cs'den çocuğu falan da ben buldum. ama ortada kıskanılacak birşey yok aslında. sorun onun beni aşırı kıskanması.

• ben yapmam bu kadar şeyi bana ters boşanırdım

Yükleniyor...