Galatasaray:1 Bursaspor:1 Ne düşünüyorsunuz?

44.dk ile Burak'ın golüyle öne geçtik,Hamit işe yaradı dedik :(

Ama :( bir :( kez :( daha :( anladık :( ki :( bursa : deplasmanları :( bizi :( cidden :( zorluyor :(

Yanlış hatırlamıyorsam onlarda 72 Enesle gol buldu..izlediğim site çok kastığı için oyun hakkında pek bir yorum yapamıyorum..Oyunumuz nasıldı sizce?

Hof :'( ya :'( nasıl :'( berabere :'( kalırız :'(

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• kalkıp maçın adamı olan Drogba'yı oyundan çıkarırsan (1-0 çok iyi bir skormuş gibi) birde üstüne Selçuk'u oyundan alırsan Hamit de hala oyundaysa 2 puanı elinle vermişsin demektir..

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• bursa tamamen hak etti puan hatta puanları,bellushcinin direği maçın kırılma anıydı

Drogba ve Burak sürekli ikili oynamalı çünkü kanat oyuncusu yok takımda.Drogba kötü oynamasına rağmen çıkınca hiç top tutamadı

1|0
    0|0
  • berbattı burasaya zor diyosunuz eskışehirden bu takımla gs puan alması cok zor. drogbayı oyundan aldıkları anda oyun bursanın kontrolune geçti. çok buyuk hataydı, maçın hakkı 2-1 di bursa gs nın oyundan dustuğunu gorunce kazanmaya oynadı ama yeteneklı bır takım değil ozellıkle pıntonun pas hataları oyunu soğuttu. bursada tek adam oynadı.

1|1
    0|0
  • Selçuk formsuz, hamit vasat hala terim ona nasıl dayanıyor anlamıyorum tüm yorumcular tarafından vasatı bile geçemeyen birini nasıl oynattığına anlam veremezken, taraftara saç baş yoldurmasına rağmen adam hala ilk 11'de.

Haftaya terim dümeni tekrardan devralacak bakalım neler olacak.

1|0
    0|0
  • Böyle takım şampiyon olcaksada olmasın istemiyorum.Fatih terim'e gelince gitsin erman'ı, alsın engin gibi bir adam'ı almasın yazıklar olsun.Fatih Terim gitmek istiyor resmen bu sene bırakacak demedi deme sırf bilerek vermedilerse ben birşey bilmiyorum.Bursa'yı tebrik etmek lazım güzel oynadılar.

1|0
    0|0
  • link

bu günlerdir konuştuğunuz gs golde ofsaytmış zaten :))

2|1
    0|2
  • Bursa en zor deplasmanlardan biri beraberlik beklenen bir sonuçtu .

1|0
    0|0
  • Ahahaha:( cidden kötüydü ama sonuçta yenilmediniz:(

1|1
    0|0
  • İyi sonuç Bursa deplasmanı her zaman zordur ligin ilk haftalarında mağlup kapamamk önemli..

Daha önemli olan galatasarayı aşağı çekmek için operasyon başlatılması ..

1|0
    0|0
  • O değilde bu Lig tv niye maç sırasında ekranın ortasına şifre giriyor şunu kenara bir yere niye koymuyorlar birtek bende mi oluyor ?

1|0
    0|0
  • bursasporun şanslı futbolu ve galatasarayın yanlış teknik hamleleri maçı beraberliğe getirdi.Selçuk ve Drogbanın oyundan çıkarılmasını halen daha anlamış değilim.

1|1
    0|0
  • Maç bu yenmekte var yenilmekte. Sen burada sinir olursun onlar maçtan sonra gidip bir barda birlikte eğlenip içerler. Sonra sen sinir olduğunla kalırsın...

1|0
    0|0
  • Maçı izleyemedim ama fena değil bizim açımızdan . Şunu düşünüyorum Galatasaray şampiyon olmaz bu sene kesinlikle . Bizde yine ilk 5 e atarız kendimizi diye düşünüyorum .

1|0
    0|0
  • çok kötü oynadık selçuk aşırı berbattı

1|0
    0|0
  • 1 puan aldik deplasmanda iyi bir sonuç önümüzdeki maçlara bakicaz

1|0
    0|0
  • Bir maça berabere kaldık diye Galatasaray'dan mı ? Kopcaz önümüzdeki haflara bakcaz.

1|0
    0|0
  • izlemedim üşendim maçı izlemeye

1|0
    0|0
  • one öyle üzülmüşsün. Bunlar avans 1 puan alsinlar bursalilar. Zaten sezon sonu biz yine şampiyonuz inş.

1|0
    0|0
  • Allahtan Grande'nin cezası bitti, Davala'yla olacak iş değil.! 2 değişiklik yaptı maçı kaybediyorduk nerdeyse :(

1|0
    0|0
  • Drogba çıktıktan sonra bursa tek kale oynadı. Bursa da cok istekliydi hem takim hem taraftar olarak.

1|0
    0|0
  • GS bu sezonda şampiyon olacak gibi...

1|1
    0|0
  • Yüksek tempolu geçti maç, bursada çok iyiydi ayrıca çok odaklanmışlar maça

1|0
    0|0
  • tempolu güzel maç oldu kaleciler maçın kaderini belirledi...

1|0
    0|0
  • Bıyıkların çıkcak bıyıkların =_=

1|0
    0|0
  • ewwt beklenen soru geldii :D ee canım benm olsun o kdar 1 puan da nazarlıktır :D :D

1|0
    0|0
  • Cin Con Tırt :)

0|0
    2|3
    • Hatırlatırım 2-0'edan 3-2 olmadı 1-0'dan 1-1 oldu ...

• siz kendinize bakın ? bu fenerin ölüsü belki seyretmemişsinizdir 3-0dan 4-3 yapmasının'da bilir Cin-Con'a :)

• Yarın liderlik koltuğuna oturacağımızı düşünüyorum

1|0
    0|1
  • 16 yaşındaki çocuk 74. Dakikada size gol attı:D (iyiki fenerliyim)

1|0
    0|2
  • Fenere bk atıyodunuz ne oldu . Maç Bursanın hakkıydı zor kurtuldu Cincon.

1|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...