Sigara ve alkol vs spor..

spor yapıp ve aynı anda sigara ve alkol kullanıyor musunuz? ve kullananlara nasıl bakıyorsunuz?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Spor vücudu hem fiziksel hem ruhsal arındırırken diğer ikisi arındırdıklarının üstüne pisliklerini bırakıp gidiyorlar. Spor değil asıl mesele, sağlıklı yaşamsa... Ben anlam veremiyorum spor yapıp, hergün bir paket sigara içip, akşamları içkilerini yudumlayanları. Ha mesele kas yapmaksa... Diyecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yani çok zıt şeyler, spor yaparken beyninin fazladan oksijene ihtiyacı oluyor ama sen sigarayla o broşları doldurduğun ya da tahrip ettiğin için yeterli oksijeni iletemiyor ve daha fazla yoruluyor falan vücudun ne yapmak istediğini anlayamıyor , sağlıklı mı olmak istiyorsun yoksa istediğin gibi yaşayıp sağlığını düşünmüyor musun?

0|0
    0|0
    • çok insan gördüm sigara alkol içiyor ve spor yapıyor.. yani adam haftasonu takılıyor bir yerlerde içki içiyor haftaiçi spor)

• Sigara arada tek tükse anlarım ama bağımlılık derecesinde keş gibi içiyosa anlamam.

• yarı çıplak olarak foto koymak yeni akım mı?

0|1
    0|1
  • Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

0|0
    0|0
  • Ağzımda sigarayla pilates yapmıyorum aynen

0|0
    0|0
  • vucudunu zorluyorsun

0|0
    0|0
  • Kullanmam.

0|0
    0|0
  • sigarayı bıraktım haftada 3 gün yoga ve pilates yapıyorum

alkolu henüz bırakamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Son derece sakıncalı. Doktor tavsiyesi dinleyin ve spor yaparken bu türk kötü alışkanlıklardan uzak durun.

Sağlık sorunlarını da bir kenara koyun sigara ve alkol yaptığınız spora ne kadar zararlı bir bilseniz ...

Doc is BACK

0|0
    0|0
  • Şöyle cevap vereyim ; tabi yine senin düşücen aklıma geldi birden.Namaz kılıp,içki içen,küfür eden ve zina yapan bir kişinin durumu gibidir.Yani hiç bir işe yaramaz.Fiziği güçlendiriyorsun ama içten içe ölüyorsun için öldükten sonra da dışının yaşaması bir fayda vermez...

0|1
    0|0
  • çok ters şeyler dengeyi bozar

0|0
    0|0
  • Kullanılmaz

0|0
    0|0
  • Şimdi ben gittim 2 saat yüzdüm. Benim ciğerler oldu davul gibi herşeyi vakum gibbi çekiyorum. Üstüne bide kan dolaşımı hızlı kalp dıptıs dıptıs atıyor. Varsayalım ben bir sigara yaktım ilk içişim. İstatistiklere göre sürekli sigara içen bir insana göre %700 daha fazla zehir çekiyormuşum. Mis gibi ciğerleri neden söndürüyümki . Spor sadece dış görünüşü etkilemez. Aynı zamanda organlarında düzgün çalışmasını sağlar. Sen 1 yapıp 3 bozarsan o iş yaş arkadaş.

0|0
    0|0
  • Hocam hiç kullanmadım ancak tavsiye etmem siz benden daha iyi biliyor olabilirsiniz ancak Antremanda Yağlar erir ve Oraya Koyucak birşey gerekir bu Alkol olursa yağ olur Bira göbeğini bilirsiniz o hesap Sigara Nefes'i keser Ben güreş yapıyordum 2 ay önce beni yenen cocugu şimdi rahat yeniyorum yarıda takılıyor cocuk Yani bırakırsanız Ne mutlu size.. İyi sporlar..

0|0
    0|0
  • "bir defasında sigarayı ve alkolu bırakmak zorunda kalmıştım.hayatımın en kötü 10 dakikasıydı" Mario Balotelli

0|0
    0|0
  • benim fitness hocalarımın hepsi öle, köpek gibide vucut var heriflerde :)

0|0
    0|0
  • mekik çekerken damardan votka alıyorum fakat sigara içenlere bir türlü aklım ermiyor

0|0
    0|0
  • kaç yıllık sigara içicisiyim ama çok şükür sporda çoğu gence taş çıkarıyorum :))

0|0
    0|0
  • ikisi biarada daha iyi :D hatta idmandan önce çakıyorum extrayı kafa açıyo

0|0
    0|0
  • dam üstünde saksan

0|0
    0|0
  • Hem alkol kullanıp hem spor yapıyorum.Herhangi bir dezavantaj yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...