İlk kaç yaşında birileriyle çıktınız?

İlk kaç yaşında birileriyle çıktınız? İlk sevgiliniz kaç yaşınızda oldu? Sizce normali nedir? 23 yaşına gelipte sevgilisi olmamış erkek veya kız hakkında ne düşünürsünüz? Anormalmidir?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• 14,5 hala sevgilim. bence iyi bişey ilk ve son sevgilisi olabilirsin bir kız için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben 17 yaşındayım ve daha kimseyle çıkmadım, öyle herkese içim ısınamıyor değil ama ısınsa da duygularım çok çalkantılı değişiveriyor birden. Kısaca ayran gönüllüyüm sanırım.

0|1
    0|0
  • 15

0|0
    0|0
  • 17

Süper güzel diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • 18 yaşımdayken .

Hiç bişey düşünmem gayet normal yani

0|0
    0|0
  • Yo çok seçici bir insan derimmm ben 2 kişiyle çıktım böyle deyince kimse inanmıyo bana ama birincisi orta okul son sınıfta olmuştu çocukca duygular işte :) ikincisi lise3 de basladııı ozamandan beride beraberiz :)

0|0
    0|0
  • 15 yaşında

0|0
    0|0
  • 14 yasnda:)

0|0
    0|0
  • 12 ..6.sınıftaydım

0|0
    0|0
  • 16 yaşımdaydım ayrı olmamıza rağmen hala onu seviyorumm :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 17

0|0
    0|0
  • Bence normal sevgilisi olacak diye bir şey yok isteyen çıkar isteyen çıkmaz bu kişinin kararı.

0|0
    0|0
  • 22 senede tık yok bakalım daha ne kadar gider :)

0|0
    0|0
  • ilk sevgilim 15 yaşında olmuştu 18 yaşıma kadar sürdü sonra bitti. Keşke bitmeseydi keşke bazı şeyler olmasaydı ama oldu,onu hala daha unutamadım ama hayatta gidip tekrardan başlayalım demem,kabullenemiceğim birşey yaptı. İlkler unutulmuyo. 23 yaşına kadar gelipte hiç sevgilisi olmamış bir kız bulursam direk evlenirim. Ne anormali gayet normal birşey herkesin sevgilisi olcak diye bir kanun yokki benimde 1 tane oldu.

0|0
    0|0
  • ilkokulda olmuştu , çikolata alıp kızları etkilemeye çalışırdık ne günlerdi la xd

0|0
    0|0
  • Konuşmak dahi istemiyorum... Anlayışlı olacağını düşünüyorum... :(

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım hiç kimseyle çıkmadım

0|0
    0|0
  • 25 yaşındayım ve yok... olmadı...

doğru insan arayışındayım, çoğu kişi gibi AYRAN gönüllü olamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...