Sohbet sorusu sorayım bu sefer canı yananlar ve canı yakılanlar gelsin lütfen

arkadaşlar ne garip degilmi birine aşık olup ona herşeyinizi verirsiniz güvenrsiniz asla ayrılamayız dersiniz ama birgün hersey biter biranda ve ondan sonra o insnın sizi yüzüstü bıraktıgı için sizde başkalarını bırakırsınız ya bidaha öyle sevemeyecegniz güvenemeceginz için ya da onun acısını başkalrıneden çıkarmak için bu durumu yaşayan insn çok biliyorum şuanda benim sevgilimde eski kız arkadşlı yüzünden bana tam olarak sevgisini göstermiyor çnkü çok sevdigm zaman elimden gidiyor sende gitme elimden diyor sizce bu adil mi nasıl başka bir insnaın günahını ben ya da biz çekelim ki siz bu durum hakkında ne diyorsunuz ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• canıdedeinde geldim kardeş aşk acısımı dedin çok çektim

0|0
    0|0
    • :) ahh ahh

• allah yardımcın olsn ama unutma kmse için degmez

• bunu demesi kolaydır ama uygulaması zordur diyeyim üninin son sınıfında idim ben okulu bırakıp gidecektim hocam zor tutu zere kadar umrumdamıydı okul sanki ? hocamın karşından ağlıyor kriz geçriyorum ya

Erkekler Ne Diyor 2

• şu cocuk askerden gelsede sende kurtulsan bizde yahu :D

0|0
    0|0
    • evet ya gelse kurtulurduk :D cümleten

• yoksa 15 ay da sen her gün 3 soru sorsan onla ilgili o askerden gelene kadar 1350 tane soru sormuş olacan :)) xper cinayeti işlemiş olursun bizide düşünemiyorum ne oluruz :D

• yok be 15 ay degil bes aycık yapacak :D hadi yine iyisiniz

• sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yeerr :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...