Arkadaşlar size bir Oyunculuk Ajansıyla ilgili sorum olucaktı?

Öncelikle iyi akşamlar:) Dün bir ajansa internet üzerinden başvurdum 1 2 saat sonra telefonuma mesaj geldi ajanstan ve onaylamışlar. Randevu almam gerekiyormuş fotoğraf çekimi ve kaydım olucakmış.. Bir de İstanbul ve yakın çevresinin başvurularını kabul ediyorlarmış bende eskişehirde oturuyorum buraya en yakın şehirde bilecik bu yüzden bilecik yaptım. Bunu sorduklarında bişeyler uydurucam artık. Neyse ajansın adıda MAXİ Prodüksiyon.. Ajansla ilgili bilginiz var mıyada ajansa kayıtlı olanınız var mıcevaplar için şimdiden teşekkürler:)

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Pek iş çıkmıyor o ajanslardan ben de başvurmuştum hemen hemen herkesin başvurusunu kabul ediyorlar.Ajansların sitelerindeki üyelere de bakarsan anlarsın zaten pek iş çıkmadığını.İstisnalara bir şey diyemem tabii

0|0
    0|0
    • Onu anladım zaten ajansın web sitesini baya bir inceledim bir ayrıcalık yokmuş.. Peki sen kayıt oldunmu? bir de bu ajansa kaydoldum diyelim başka bir ajansada kayıt olablirmiyim yoksa tek zorunlumu?

• fırsatım olmadığı için gidemedim kaydolmaya ama tek bir yere kayıtlı olma gibi bir şart olduğunu sanmıyorum

• Peki diğerleriyle ilgili bir bilgin var mıajansbaşvuru.com diye bir site var ordanda başvuru yapmıştım onylamışlar galiba e-mail gönderdiler sitenin sıkça sorulan sorular bölümü var orda buraya kayıt olduğunuzda sahneburda(.com) a da kayıt oluyosunuz demişler bunla ilgili bir bilgin varmı?

Yükleniyor...