Hangi sporu yapmalıyım ?

Ben spor yapmayı çok istiyorum bir sporda başarım olsun madalyalarım olsun çok isterim ama kilom fazla hangi sporu yapabilirim ki spor yapmayı çok çok seviyorum :(( boy 1.76 kilom 90

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kişiler kaba cevaplar vermiş sen onları boşver. Bence imkanın varsa güzel bir fitness salonu bul orda deneyimli eğitmenlerin hazırladığı beslenme ve spor programlarını uygulayarak forma girebilirsin. Belirli bir sporda derece yapma imkanın kısıtlı ama vardır muhtemelen mankenlik deneyebilirsin. Mankenlikte öncelik yüz güzelliği zannedilir ama öyle birşey yoktur.Asıl önem verilen unsur tasarlanan elbiseyi taşıyabilmektir. Çirkin insan diye birşey de yoktur bence. Bakımlı olan herkes zaten güzel gözükür :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tabiki ağırlığını avantaja dönüştürebileceğin sporlar yapman lazım. Atletizm de gülle atma filan başarılı olabilirsin, halter de başarılı olabilirsin, boks olabilir. Ağırlığın arttıkça yük kaldırma kapasiten de artar kaslarını çalıştırırsan. ya da boyun uzun olduğundan zayıflayıp voleybol filan gibi sporlara müsait hale gelebilirsin.

0|0
    0|0
    • o güllecileri izliyorum ama onlarda çok iri ya bide türkiyede nasıl gülleci olabilirsin ki kursları falan var mı , boxtada seri olmak önemli ya ben çabuk davranamam ki reflexlerim biraz ağır :((

• şimdi böyle söylüyosun ama, ters bir düşüş yaşayıp boyundan aşağısı felç olursa kim vesile olduysa diye başlayabilirsin.hayat tecrubesidir bu :)

• tehlikeli spor ya ben baska bişey bulayım en iyisi :)

• dövüş sporlarıyla uğraşma.en azından içinde tekme,yumruk vs. olanlarından.jui jutsu,güreş,aikido

güzel olabilir fakat bunlarla kilo vermen biraz zor.

0|0
    0|0
    • güreş çok itici değil mi :( diğerleri olabilir ben kilo vermesem de olur böyle barışığım kendmle ama spor yapmayı çok istiyorum gerçekten :((

• önemli değil efenim ne demek.iyi geceler.

• sizede

• güreş veya juda da çok başarılı olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Şimdi bir hatuna göre 1.76 boyun gayet iyi.. Ama o boya 90 kilo! bir kafa yemeyi hakediyorsun (:

Sen 2-3 seme "yüz" .. 60 civarlarına in..Sonra bizi tanımazsın zaten ..;)

0|0
    0|0
  • sumo güreşi

1|0
    0|0
  • sumo güreşi yap bence

0|0
    0|0
  • bence sen maratonla ve yüzmeyle başla

0|0
    0|0
  • toynağa dönmüşün sen ya a ne olmş sna

0|0
    0|0
  • yaşın geçmiş be yavrum 18 yaşından sonra yapıcağın sporlarda derece elde etmen çok zor

0|0
    0|0
  • pilates yapsana

0|0
    0|0
  • çok güzel 2 kişilik spolr hareketleri var yapalımı beraber.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tenis oyna ama masa tenisi değil

0|0
    0|0
  • Fitness yap bence..önce bir 20 kilo ver derim,diyette yap ama..

0|0
    0|0
  • Yüzme.Hem kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • tenis kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...