Bugün neler yaptınız ??

bugün neler yaptınız ? çok ince detay hariç bugün ki planınız neydi :)

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• planmız :) sabaha namazına kadar oturmaktı :) sonra yatmak öğlen kalktık kahvaltı sonra temizlik çarıya çıktık :) şırnakta akşam yemeğinide cizreye gittik ama kaza olmuş olda bira bekledik yollar dağlık oldu için az önce geldik şidmi cudi dağının karşısında çay içiyorz

0|0
    0|0
  • Sınava girdim herkesin gözü göğüslerimde ve göbeğim de idi :D hatta o süzen kıza iki fazladan baksam , artık bugün sevgilim var demek ti :D

0|0
    0|0
  • kız kardeşimi istanbuldan gelen arkadaşı ile birlikte adana da gezdirmekti planlar yapıldı gezilecek mekanlar belirlendi yola çıkıldı herşey çok güzeldi taakii arabanın kontağı bozulupta seyir halinde direksiyon kitleyinceye kadar.malum trafiği felç ettik arabayıda pert .zehir oldu pazar keyfi genede can kaybımız ve yaralımız yok çok şükür

0|0
    0|0
  • sabah başladım çalışmaya..şimdi çalışma numarası yapıyorum :(

1|0
    0|0
  • sabahtan akşam 6ya kadar oturup yayıp kara kara düşündüm sonra çıktım sultan ahmet tarafına geldim..

1|0
    0|0
  • Annemle buluşup hasret giderdik. kankamı memleketine yolcu ettim sonra bu siteye bir daldım bir daha çıkamadım. :D

0|0
    0|0
  • Saat 15 gibi uyandim cok guzel bir kahvalti yaptim ve hic disari cikmadim evde dinlendim

Bir gun once 2 saat boyunca yuzdum vd sehir disindaydim eve cok gec geldim ve cok yorucuydu

0|0
    0|0
  • Sabah 8' gibiydi eve geldigimde. Ustumu cikarip uyudum. Oglen 3'de kalktim. Yemek yedim falan. Uclu kanepede yattim aksama kadar, elimde telefon falan oyle takildim. Birazdan yine disari cikicam galiba.

0|0
    0|0
  • Halam , Yengem , Babaannem sülale eve hasta ziyaretine geldi.

Sonra kuzenimle dışarı çıkıp arkadaşını alıp İstanbul Boğazını tepeden seyrettik.

Biraz aşık oldum. Bu kadarı yeter fazla bile oldu.

0|0
    0|0
  • sabah 10 kalkıp,akşam 11'e kadar Pc'de takılmak.

0|0
    0|0
  • Bugün aldım bisikleti gezdim bayagı uzaga gittim it was amazing :)

0|0
    0|0
  • bu beni bitiren soru oldu işte

0|0
    0|0
  • bugün dükkanı geç açıcaktım pazar ya ama geçen gün klima yüzünden hasta oldum salya sümük ouruyorum şuan hava sıcak klimasızda olmuyor klima hala açık sıcağa gelemiyorum burası alanya

0|0
    0|0
  • Hayatimiz hep aksiyon hergun bende biktim sakin bir hayat istiyorum calis bide insanlarla ugrasmaktan biktim dertleri cozmekten beni kimse dusunmuyo

0|0
    0|0
  • Kahvaltı/deniz/mangal/deniz

0|0
    0|0
  • akşama kadar uyudum ondan sonra yemek, maç, film saat 00:44

0|0
    0|0
  • uyumak uyumak uyumak

0|0
    0|0
  • bütün gün araba kullandım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Rıhtımda otururken bir kedi geldi yanıma, gözünü dikip bakmaya başladı. Bir parça simit koparıp uzatmamla beraber elime yapışması bir oldu, şuan kuduz aşısı yapılan hasteneleri araştırıyorum :/

0|0
    0|0
  • 1 haftadır nefessiz calıstım.bugun bol bol dinlendim :)

0|0
    0|0
  • bu gün tam anlamıyla bok gibiydi...teyzem gil adak kesmek için türbeye gittiler biz de gitmek zorunda kaldık aman bir kalabalık, her yerde kurban kesmeye gelen insanlar,bi sıcak, bir böcek puff... sbah 7 de gittik akşam 4 te döndük yani afedersin ama aklımı sikeyim niye merak edip gittimki ben oralara..

0|0
    0|0
  • Sabah yürüyüş yaptım takıldım evde

0|0
    0|0
  • sabah avmye gittim sonra eve geldim nette takıldım dizi izledim yemek yedim yürüyüş yaptım ve şimdi yine buradayım

0|0
    0|0
  • Kardeşimle denize girdik.Abla kardeş vakit geçirdik azcık :)

0|0
    0|0
  • Bütün gün evde pinekledim.

0|0
    0|0
  • aşkımla harika bigün geçirdimm

0|0
    0|0
  • göç ettim .

0|0
    0|0
  • yine göç ettim .

0|0
    0|0
  • Denize gittim güneşlendim sen ?

0|0
    0|0
    • tek sen sordun neyaptığımı :D diplmamı aldm ..uzundur okulda duruyordu

• Tansiyonum fırladı, uyudum bol bol.

0|0
    0|0
  • sahilde lokantada geçti günüm denizden çıkıp lokantada bişeler yiyp iç derken akşam oldu:)

0|0
    0|0
  • alkol aldım sallanıyorum diye eve geldiğim için

bütün gün ayılmaya çalıştım

0|0
    0|0
  • Dinleniyorum

0|0
    0|0
  • Adamın birine ana avrat sövdüm. Hak etmişti.

Otobüste birinin akbilinde kontör olmayınca benden rica etti, ben de onun yerine de bastım. Parayı almam için çok ısrar etti, ama 2 liranın lafı olmaz, helal olsun dedim. Yakışıklıydı kerata.

Gece en yakın arkadaşımla görüştüm, bir şeyler içtik ve ev dönüşü dayanamayıp dudaklarına yapıştım. Napim, aklıma geleni yaparım ben.

0|0
    0|0
  • Fetih suresi okudum. Sıkıntılarım için

1|0
    0|0
  • Arkadaslarimla disari cikmayi planliyordum evde dders calistim

0|0
    0|0
Yükleniyor...