Kapat

Duygularınızı ifade edip bastırmamanız çok önemli

Korku,kızgınlık,mutluluk ve üzüntü dört temel duygumuzdur.Bu duyguları zamanında yaşamak gerekir .Birine kızdıysanız ben dili kullanarak kızgınlığınızı paylaşın.İçinizden tebessüm etmek geldiğinde ertelemeyin.Erkekler ağlamaz gibi saçma nedenlerle hüznünüzü bastırmayın .Eğer bu duyguları bastırırsanız bilinçaltında biriktirirseniz ilerde hiç ummadığınız anlarda ortaya çıkar ve sizi olumsuz etkileyebilirler .Cenazede güler,düğünde ağlarsınız veya kızgınlığınızı öfke patlamasıyla yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade edin biriktirmeyin tavsiyesi ileride karşılaşılabilecek depresyon gibi ruhsal hastalıklarınızı da önleyecektir. Siz duygularınızı ifade etme konusunda neler düşünüyorsunuz,kendinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanalrın davranışları yüzünden hiç bir duygumu rahatca yaşayamıyorum bu yüzden hep acı çekiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten çok iyi birisiyim fakat gururumun kırılmasından hoşlanmam birisinin bana kızmasını sevmem, bana saygı sevgi gösterene bende gösteririm, diyelim ki birisi bana saygısızlık yaptı asla onla konuşmam el şakalarını da sevmem küçüklerime sevgim sonsuzdur fakat şımarık çocukları çok sevmem bir olay yaşamadım hiç unutmuyorum okulun ilk günleri iki kız arkadaşla tanıştım baya iyi arkadaş olduk falan sevgilileri oldu ve artık yüzüme bakmamaya başladılar ve bir gün yanıma gelip paran var mı diye sordular bende hayır dedim gerçekten çok kırılmıştım insanların biraz saygılı olması lazım aslın da bu aile de başlar diye düşünüyorum.

NE EKERSEN ONU BİÇERSİN.

0|0
    0|0
Yükleniyor...