Utangaç mısınızdır? En çok hangi konularda utangaçsınızdır? Utangaçlığınızın dercesi nedir?

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar

Utanmam gereken yerlerde utanırım fazlasında değil.

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Utanmak hayadandır.

0|1
    1|0
  • Kendini bilmek ile utangaçlık arasında kıldan ince-kılıçtan keskin bir çizgi vardır bilirsin..

Utangaçlık pısırıklığı çağrıştırır.. Olmasa da olur..

0|0
    0|0
  • utnagacım valla. aslında tanıdıgım kısıler karsısında eglencelıyımdır ama bırıleryle tanısma olsun falan utanrm kenarda kosede pısar kalırım :D

0|0
    0|0
  • Biraz utangaçım galiba gerçi utangaçlıkla çekıingenlik arasındaki çizgiyi daha tam kavrayamadım karışıyor bazen ama utandığım zamanlar oldu

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam :) özgüvenm yüksek utanmam :) sadece babamın veya annemin beni yaramazlık yaparken yakalarlarsa anca o zaman utanırım :)

0|0
    0|0
  • bi kızla konuşurken bitiyorum arkadaş dudaklarım kuruyo terliyorm noluyo bilmiyorum ama bişeyler oluyo

0|0
    0|0
  • aaa utanmazz ne biçim soru soruyo :D şaka biyana kız kuzenlerimin yanında benden bahsederlerse utanıyom örn olarak :D

0|0
    0|0
  • valla gerektiği yerde utangaç değilim, gerekmediği yerde aşırı utangaçım. tam ters yani.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızı gorunce bı kasılma oluyor bogazım dugumlenıyor faceden bıle yzarken klavye kıtlenıyor yazamıyorum ama arkadaslara karsı cok samımıyım cekıngenlık bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • sanırım internet dışındaki her ortamda utangaçım

0|0
    0|0
  • Evet ben de utangaç biriyim. Yabancı ve hiç tanımadığım insanların arasında biraz utangaç olurum.

0|0
    0|0
  • hangi konu olursa olsun bir kızla karşı karşıyayken utanırım.

0|0
    0|0
  • Ben Pompacıyım.

0|0
    0|0
  • Vallaha ben hiç bir konuda utangaçlık sergilemem

her konuda atılgan ve yırtık yetiştim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Aleyküm selam. pek utangaç sayılmam. yani gereken yerde utanırım.

0|0
    0|0
  • Bazı konularda utangac olmak, yuzun kızarması ıyıdır.

Benım gıbı cok kızarıyorsanız kotudur ama hıc olmamasından ıyıdır bence :)

0|1
    0|0
  • Aşırı utangacım yanaklarım kızarır hemen :)

0|0
    0|0
  • pek utangaç değilim ama utanmam gereken yerde iyi utanıyorum ha :D yani mesela olayı yanlış anladıysam ve olay aslında öyle değilse direk yargı verip karşımdakini üzdüysem bunu anladıktan sonra çok fena utanıyorum ben birde en ufak hoşuma gidecek söz ya da iltifatta :)

0|0
    0|0
  • her yerde cok utangacim ya. herzaman yuzum kizarir :(

0|0
    0|0
  • Utanmaz arlanmaz değilim ama utangaç da sayılmam :)

0|0
    0|0
  • misal arakadaşım bir elbisemi veya ayakkabımı alıyo .. aylarca vermiyo istemesem hiç vermicek utanması gereken kişinin o olması gerekirken ben isterken utanıyorum ya

0|0
    0|0
  • kilomla ilgili yapılan yorumlarda çok utangacım

0|0
    0|0
  • Yok pek değilim ama olunca da genelde erkeklere karşı bir utangaçlığım var,hepsiyle raad raad konuşamıyorum

0|0
    0|0
  • biri bana guzelsin dedigi zaman

0|0
    0|0
  • aleyküm selam :) utanmam içim dışım bir

0|0
    0|0
  • Değilim,nadiren utanırım.

0|0
    0|0
  • Biriyle konusrken cok utanırım yüzüne bakamam

0|0
    0|0
  • Utangaçlıkta üstüme yoktur. 10 üzerinden 10 verebilirim.

0|0
    0|0
  • ortası :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...