Bir kızın/kadının fiziği nasıl olmalı ?

Erkeklerde kızlarda cevap verebilir. Fotoğraf linki koyarak cevaplayınız lütfen. Göğüsleri,bacakları,göbeği,omuzları. Özetleyecek bir fotoğraf koyarsanız soru daha güzel hale gelebilir :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• kalçalara dokununca kemik hissedilmemeli kalçalardaki dolgunluk yumuşaklık hissedilmeli

göğüsleri ayı memesi gibi olmamalı ele gelmeli

bacakları ton balık gibi olmalı

vüudunda sivilce akne olmamalı pürüssüz kaygan bir cildi olmalı

hafif kilolu olmalı

bacakları amazon kadınları gibi olmalı

ayak bilekleri ince olmalı

göğüsler böyle link

baaklar böyle link

kalçalar böyle link

ayaklar böyle link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu kadarı yeterli link

0|0
    0|0
  • İnce bel. Taşmayan basenler eşliğinde ince bacaklar. Bonus olarak da büyük meme.

Kıl tüy yün demedim bile.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir kadının fiziği bence 1.70 den uzun 55 kilodan az güzel yüzlü olsun yeter sarışın esmer farketmez göz rengide farketmez benim ki bu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • yüzünü koymuşsun fizik mi bu

• küçük göğüs seven erkek ilk defa görüyorum:) ama kadın güzelmiş

• O Kadar büyüğü napıcam ben :D

• klasik daş gibi olsun işte sdfsd

0|1
    0|0
    • azizim bıktık artık dağa taşa tahtaya oduna sarılmaktan jahcgjcgh az yumuşak olmasın mı hcgjh

• at gibim desemiydik sdfsdf

• kalbi güzel olsunda fiziği olmasada olur..

1|0
    0|0
  • AT GİBİ OLMALI

0|0
    0|0
  • Scarlett Johansson gibi olmalı : )

0|0
    0|0
  • fiziğe bu kdar önem verdiğiniz sürece kaybeden hep siz olacaksınız.. bedeniniz hep bir kullanım alanı olacak malesef.. ayrıca yaşlanacaksınız ve güzelliğinden zerre birşey kalmayacak..

1|0
    0|0
  • kızların fiziklerinin evde kalmamak icin yaptıgı belli oluyor. yoksa 20-30 yas arasındaki kızların hemen hepsi fizikten bahsedip duruyor. Biliyorlar ki cinsellikle her erkegi elde edebileceklerini.

0|0
    0|0
  • bence balık etli ayva göbekli olmalı caktınmı ses getirmeli:)) sen getrymusun cakınca ses:))

0|0
    0|0
  • ya güzelim daha 20 yasında 50 lik teyzeler gibi hamur olmasında öyle uzun boy vs. de istemiyoruz diğer türlü bakıyorsun cogunda roberto carlos gibi bacak var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nefes alsin yeter bence.

0|0
    0|0
  • Beth Behrs gibi mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...