OFM (Online Football Manager) oynayan?

OFM oynayan var mı? www.futbolmenajeri.com. Oyun arkadaşı lazım 3,8 yıldır oynuyorum tekim :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 4 yıl kadar oynadım hatta doğru düzgün bilet bile sipariş etmeden çok kez şampiyonluklar ve kupalar aldım. Almış olduğum bütün takımlarla da hedeflere ulaştım. Fakat artık belirli bir noktadan sonra insan gerçekten oynamaktan sıkılıyor. Özellikle farklı isimlerle 1 den fazla hesap açanlarla, arkadaş olup aynı lige katılanlarla, bilet gününün sağladığı avantjları kullananlarla cebinden kulüp bütçesine para yatırıp transfer yapanlarla iki de bir taktik soranlarla uğraşmak tabi bir takımın gerçek hayatta başarılı olduğunu bildiğin halde OFM de rezalet sonuçlar aldığını görmek sıkıcı olmaya başladığı için bende hesabımı sildim. Böyle sanal şeylerle fazla zaman kaybetme derim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oynamadım hiç

0|0
    0|0
  • Ahaha ben oynuyorum :D

0|0
    0|0
    • Kullanıcı adım: 28Bulent28 | oyunda arkadaş olarak ekle + mesaj at.

Erkekler Ne Diyor 9

• uzun yıllar oynadım ama hesaba girmiyorum uzun zamandır

0|0
    0|0
  • oynuyordum bıraktım

0|0
    0|0
  • Kayserispor oynuyorum 1. sıradaydım 2 mağlubiyetim var 2 mağlubiyetide fenere yenildim :D 2. Sıraya düştüm. Severim telefondan hergün giriyorum. 2. Mağlubiyetim bugündü :D

0|0
    0|0
    • Arama kısmından; 28Bulent28 ara arkadaş olarak ekle.

Şu an Real Madrid boşta istersen alabilirsin.

• Ne yalan söyleyim daha bu yıl başladım :D Yabancı liglerde prolar vardır diye başlamadım önce TSL den başlayayım dedim araştırırım şimdi

• Bu oyunda profesyonellik yok :)

• bi ara oynuyodum sonra bıraktım. sarmadı

0|0
    0|0
  • türkçe yaması var mı? son sürümün?

0|0
    0|0
    • Bilgisayarına yüklemiyorsun oyunu. + Türkçe (Güncel)

• pardon ben bir an championship manager oyunu sandım :)

• Üye oldum şimdi nasıl maç yapıcaz onda?

0|0
    0|0
  • Oynuyodum 2 tane aynı ligde çar kurdum ondaki iyi oyuncuları falan bana attım sabah çara girdigimde hesabınız kilitlendi :)

0|0
    0|0
    • Benimde öyle bir olayım olmuştu 3 ay uzaklaştırıldım sonra pişmanım dedim geri açtılar hesabımı :)

• arjantin takımıyla oynuyorum moruk.messinin gücü %101 oldu :)

0|0
    0|0

• 3 çarla birden oynuyorum :D

0|0
    0|0

Yükleniyor...