Kuzey güneyin devamı olsa senaryo yazın..

Kuzey en son cemreyi alıp jsviçreye gitti ve güneyde hapise girdi ve bir senaryo yazın bu fiomin devamı olsa daha doğrusu yapımını üstlenseniz devamını nasıl getirirsiniz..bir dizi daha söyleyeyim az danalı bu bitişten sonra nasıl bir şekilde baglardınız az daha çekip siz kapaTcak yani final yapacak olsaydınız..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle diziye yeni isimler katılır ;

link

link

link

link

link

gibi gibi aklınıza gelen hatunları sıralayın ...

Kuzey bir sabah Cemreden habersiz İsviçre'den döner ve alfabetik sıraya göre bu hatunların hepsinin üzerinden bir tur geçer tam ikinci tura dönecekken artık Cemre nasıl bir malsa Kuzeyin evde olmadığını fark eder + aldattığını da öğrenmiştir -.-

Bunu öğrenen Cemre dayanamaz Türkiye'ye döner ; önce Kuzeyi sonra Güneyi sonra da Güneyin annesini öldürür ardından canına kıyar, ölemez hapislere düşer ahahah sonra hapishanede bunu işkencelerle bağırta bağırta öldürürler <3 (yazarın içinin rahatladığı an, ilahi adalet dediği an, içindeki bütün sinirini attığı ohhh lan hak etmişti zaten canıma deysin dediği an -.-)

Mutlu Son <3

0|0
    0|0
    • Soruyu sorduğuma pişman oldum..ben bu finali duyacağıma taş olaydııım..kuzey delikanlı adamdır yapmaz o dediğini güney yapar ve bir senaryoda benden güney 10-15 yıl sonra ve kuzeyin boy boy çocukları olmuştur en az 3 tane kuzeyle yolda tartışır kuzeye silah doğrultur ama o anda cemre arkadan yetişip kuzeyi kurtarmal için onu öldürür ve cemre i eri girer ve kuzey ona şu şiiri arma an eder link ve kısa süre sonra cemre iyo halden çıkar bunarada zeynepte burakl

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk dizilerinde senaryo yazmak çok zor değil ki...Kuzey Cemre'yi becerecekken içeri Güney girer ateş eder...Veya daha ilginç olması için Cemre' nin annesi ve Kuzey içkilidir... Kuzey Cemrenin annesini becerirken içeri biri girer...Kim kimi beceriyor,becerecek,çocuk kimden tarzı olaylara odanmış türk dizileri...senaryo bulmak çok zor değil...

0|0
    0|0
  • Kuzey Güney falan deme bana :/

0|1
    0|0
  • Öncelikle filmin ismini "Doğu-Batı" yapardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...