Kızlar zeki erkeklerden hoşlanırmısınız ?

Ve o kişinin zeki oldugunu nasıl anlarsınız derslerde falan başarılıysa zekimi sayılır ?

Güncellemeler:
Yada mesale hiç bir kişinin zekasına hayran olup o kişiyle birlikte oldunuzmu ?

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• hemen hemen her konu hakkında bilgisi olan ya da her konu hakkında fikir üretebilecek olan insan, çok çıkmazdayken herkesin akıl tutlmasına yakalandığı anda soğukkanlı olan insan bence zekidir. ve evet zeki insanlardan hoşlanırım ama bunu ukalaığa vurmuşsa midemi bulandırır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• zeka testi yapmadan anlaşılamaz hiç bir zaman , test yaparım

0|0
    0|0
    • valla ben testi yaptım bir kaç kere 126-130 arasında gidip geliodu

• insan psikolog olunca böyle şeylere farklı bakıyor tabi..

• offf canım sıkıldı öyle okuyordum geldin bütün sıkıntımı aldın teşekkür ederim :DD zeka abidesi ya

• Zeka konuşmadan, gülüşten, duruştan bile anlaşılır.

0|0
    1|0
    • bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil sorduğu sorulardan anlaşılır!

gülüş ve duruş ise daha çok karizma göstergesi...

• Ben gerizekalı oluyom ozaman :D

• Evet zeki erkekler beni daha çok etkiliyor. Konuşma tarzlarından anlaşılıyor yaptıkları yorumlardan ve espri inceliğinden anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • tek derslerde degil her seyde basarili olmali . soruya cevap olarak da evet hoslanirim

0|0
    0|0
  • Zeki değilse erkek değildir.

0|0
    0|1
  • derslerinde başarılı olsun fazla zeki olmasın

0|0
    0|0
  • hep zeki bir adamla evlenmeyi çok istemişim benden daha zeki daha açık göz olmasını çok isterdim

0|0
    0|0
  • Ders başarısı onu zekasını değil, çalışkanlığını gösterir. Zeki kavramının anlamı kişiye göre değişir. Ben bir olaya birde fazla açıdan bakabilenlere zeki derim.

0|0
    0|0
  • o değil de kardeş net üzerınden mi yaptın bu testi yoksa yetkili bir kuruma mı başvurdun(kötülemek ıçin değil sakın yanlış anlaşılmasın)

0|0
    0|0
    • Şu mensa programına katılmıştım orda çıktı

• yani onların zeka testini yaptım

• derslerde basarili olmasi(herhangi bir insanin) zeka gostergesi degildir.ayrica zeka bakistan ve durustan kisacasi dis gorunusten anlasilmaz. cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...