İlk buluşmada gözünüzü alamayın diye ne giymeli?

sevgilinizle olan ilk buluşmanıznda svgiliniz ne giymeli şöyle bir bakın gözünüzü alamayın diyeee :) erkekler sorum size

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşına ve fiziğine göre değişir bu. Olgun bir insan isen dar ve cinsel çağrığım yapan bir elbise giymelisin. Yani abartı değil de, biraz dar, çok hafif göğüs dekoltesi, dizin üstünde olan bir etek boyu. Saçlarına kesinlikle dikkat etmelisin. Ama gençsen dar bir kot ve altına converse üstüne de yine hafif dekolteli bir bluz ve takılar. ayrıca kesinlikle hoş kokman lazım. istediğin etki için. Benim içinse beni görür görmez boynuma sarılıp seni seviyorum dese asla unutmazdım, elbise neymiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk buluşma ise nasıl sevgilin oluyor? sevgilinse nasıl ilk defa buluşyosunuz ne çeşit bir ilişkiniz var kafanız mı güzel.

0|0
    0|0
  • elbise giy. diz üstü olmasın.

0|0
    0|0
  • sevgilimi eger sadece ben göreceksem beyaz bir bady ve koyu pembe ince tül saten bir etek.fazala makyaj yapmamış ve kolay çıkabilen basit bir küpe :)

0|0
    0|0
  • tuvalet falan... .d

0|0
    0|0
  • o nerede buluşacağımıza göre değişir. akşam yemeği mi?

0|0
    0|0
  • Makyaj yapma ve beyaz bir elbise giy. Melek gibi olursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kırmızı renk her zaman söylerim ilk buluşma da çok etki bırakır niye bilmiyorum ilk buluşmalarımda hep kırmızı giydim hepte olumlu sonuç aldım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...