Bir Kızın Kezban Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kezban kız nasıl olur? Bir kızın kezban lduğunu nasıl anlarsınız?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Turkler Birbirlerine Sert Sozler Soylemeyi Birakmali:

Bunu cok bilmiyorum ondan arkadaslarima sordum.Kezban gibi bir kelime baska hicbir ulkede kullanilmazmis.Turkler birbirini boyle ayirmayi nedensiz severlermis.Spanishler Englishler America'dakiler de saka yaparlarmis ama tanimadiklari biri icin cevap vermezlermis ya da ona sacma isimler bulmazlarmis.

Bu Kelime Gereksiz,Baska Kelimelerle de Bunu Anlatabilirsiniz:

Kezban kelimesi Turkiye'de cok gereksiz kullaniliyormus.Tanimadigi bir insanin giysisi davranisi bakisi gulusu ne yaptigi onlari ilgilendirmezmis.Kezban degilde modest ,moda disi ya da bakimsiz,nerede ne yapacagini bilmeyen biri demek daha dogruymus.

Kezban Dediginiz Kisiler Bizce Nasil?:

Bu kisiler genelde el,yuz,dis,vucut bakimlarina onem vermeyen,ucuz almaya calissa bile dogru ve iyi seyler almayi bilmeyen,hep sinirli olan ve bunun sadece arkadaslari ve ailesiyle ilgili oldugunu dusunen hep tv izleyip hicbir sey okumayan ama herseyi bildigini dusunen ve ondan diger insanlari dinlemeyen,eski tarzda insanlarmis.

Benim Cevabim:

Arkadaslarim guzelce anlatti bende dinledim ve arkadaslarimin dogru seyler soylediklerine inandim.Biz boyle dusunuyoruz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• erkekten başka bisey düşünmeyenler Kezban bana göre.

1|0
    0|1
  • kezban nedir ya. kendini beğenmiş karakteri oturmamış ergen laflaırından biri. her kız bir insandır aynı zamanda...bi kızı seviyosan her haliyle seversin...kullanmak istersende bir bahane bulursun zaten...hareketleri hoşuna gitmiyosa bırak ...etiketlemeye gerek yok

1|0
    0|0
  • eveeeet Ortadoğu zihniyetinin kadını aşağılayan 3. sınıf vatandaş gören zihniyetin birazcık okumuş birazcık modernleşmeye çalışmış hali yine karşımızda... tammm bir gerikafalı Ortadoğu insanısın. afganistanda 9 yaşında kızlarla zorla evlilik yaptıran kadını eve kapatan boktan zihniyetin sadece okumuş halisin o kadar. tek farkın okumuş olmak. biraz şehir hayatı görmüş olmak. oro.budan kezbana geçiş yaptırmış bu da sana. ama zihniyet kasss katı aynı o küçük Ortadoğulu geri kafalı pis kafanda. kadını yaftalamak kadını adam hesabına koymamak kadına nesne gibi davranıp sınıflara ayırmak... helal olsun anan baban senii süppperr yetiştirmiş. hadi şimdiki koşarak afganistana git ve 9 yaşında bir kızla evlen

0|0
    0|0
    • tam bir kezbansin :D

• asil sen gerldigin vatikana geri don. burasi 700 yillik osmanli topragi.

• oyyy kafa uçtuuu. hadi bakalm.

• Erkek manyağı olanlar

1|0
    0|0
  • giyim tarzına bak ve anla. allahın kezbanı illa ki kırmızı etek altına siyah tayt giyer. ya da renk uyumsuzluguna baglar.

0|1
    0|0
  • Çoğu "erkek" dediğimiz kişinin namuslu kıza dediği sıfattır kezban.

Namuslu kız = Kezban

0|0
    0|0
  • şu ana kadar 1-2 tane gördüm

erkek pesinde koşarlar erkek bakınca kacarlar. sinifta getir götür işlerinde kullanilirlar. sevgili yaparsa eger millete gösterip gösterip hava atar. dersleri pok gibidir, biraz çirkindir, zeki değildir

1|0
    3|0
  • Bazıları resmen bağırıyor ben kezbanım diye,konuşmaya başladığı ilk anda bile belli eder kendini

0|0
    0|0
  • Beynini bir masaya koy sonra ona iyice bak...

0|0
    1|0
  • İlk görüşte kesişmeyip kezişiyorsan anlarsın. Evet bir kız da yorum yapabilir :D

0|0
    1|0
  • Ne sacma bir laftir ya herkes iyiki ogrenmis onune gelene kezban kezban

0|0
    0|0
  • biyiklari varsa kezbandir martiysa ultramega kezbandir :D

0|0
    4|1
  • Adını sorsan anlarsın

0|0
    1|1
  • cıvık hareketler yapısından

1|0
    1|0
  • büyük ihtimalle hiçbir kızdan yüz bulamayan erkeklerin kendilerini avutmak amacıyla yaptığı bir aptalça sözdür

5|0
    0|1
  • erkeklerin kezban anlayışı başka türlü eminim ama kendi gibi olmayan herşeyi eleştiren saygı duymayı ve kendini geliştirmeyi bilmeyen kızları anlayamıyorum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çevresindeki her erkeğin gizliden gizliye onu beğendiğini düşünen, kendini mükemmel kadın olarak gören, üstün kadın benim edasıyla dolaşan ama aslında karanlıkta görsen kalp krizi geçireceğin kız kezbandır.

3|1
    2|1
  • Boy 1.50 den kısadır kilo 60+ dır süreklî saçma sapan hareketler yapar telefonu c3 dür elinden hiç düşürmez iğrenç sesi vardır hiç bakım yapmaz

3|1
    0|0
  • adını sorarım ..!

5|1
    1|3
  • beni reddediyorsa kezbandır :D tabi bu benim düşüncem değil

kezbanlar sanki kendisi başka millettenmiş gibi Türk erkeğini aşağılar, yabancı erkek görünce ağzının suyu akar, birini bile tanımadan onları ballandıra ballandıra anlatır

kezbanlar herkese verip zarını deldirmemek için elinden geleni yapar

1|0
    0|0
  • Ben kezbanı sadece Justin Bieberi ve One Directionu ölümüne sevip aşık olup evlilik hayali kuran ve facebookta twitterda soyadını Bieber veya Malik olarak değiştiren kızlara yakıştırıyorum

1|0
    0|0
  • ulan erkekten başka bişey düşünmeyen kız kaldımı bu devirde çıksında görelim hadi bu sayfada yalanlara karnım tok

0|0
    0|0
  • Önce deli gibi sulanıp +18 konular açıyor,sonra iş o raddeye gelince ''Sen beni ne sandın!'' diyorsa %100 kezbandır.

1|0
    0|0
  • İnsanları fiziksel özelliklerine göre nitelendirmek çok yanlış birşey arkadaşım.

0|0
    0|0
  • kezban yaz itiraz etmezse kezbandır

1|0
    1|0
  • kezban filan ne ya bildiğin hakaret

0|0
    0|0
Yükleniyor...