Fenerbahçe kalesini kim korumalı?

• Volkan Demirel
    64% (43)37% (14)54% (57)Oy Ver
  • Fehmi Mert Günok
    28% (19)45% (17)34% (36)Oy Ver
  • Yeni Kaleci Transferi (Belirtiniz)
    8% (5)18% (7)12% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Mert 2 maç güzel oynadı penaltı kurtardı vs.diye Volkan'ı harcamak yersiz,Mert'in tecrübe eksikliği var sonuç olarak büyük maçlarda heyecanına veya tecrübesizliğine yenik düşebilir,Cenk Gönen'i de 3 maç oynayınca şişirdiler göklere çıkardılar çocuk birden çakıldı sonra yokları oynuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 17

• Fenerbahçeli değilim, ama son dönem Türk futbolunu yoğun gözlemleyen biriyim..

FB en iyi kalecileri yetiştiren-oynatan kulüp aslında..

Rüştü, Murat Şahin, Oğuz, Recep Biler, Serdar vesaire.. Şimdi de Volkan ve Mert.. (Ertuğrul gibi isimleri saymıyorum bile..)

Mert on numara kaleci bence.. Ama ne olacak biliyor musun? Volkan assolisti oynasın diye Mert kesilecek.. Motivasyon kaybı yaşayacak..

Ersun stili bu..

Yılda 15 maç oynamayan kaleci 4-5 maçta toparlanamaz..

0|1
    0|0
  • Volkan Demirel

0|0
    0|0
  • mert iyi ama henuz genç bir kaç maç sonra fosası çıkar. şımdılık gazla oynuyor. volkan desen aten yıllardır sevmem bu adamı hıc ıyı deıl. bı kere bıle maçkurtardını gormedım. orta sevıye bır kaleci yerıne adam gıbı bı kalecı alabılırlerdı.

0|0
    0|0
  • volkanla devam penaltı oldu mu merti sokmak lazım :D

0|1
    0|0
  • boynuz kulağı gececek galiba ya mert günoku da daha cok beğendim bir gs liyim ama allah var çocuk iyi kaleci c şıkkına da serkan kırıntılı koy kardeşim ayıp olmalısın o çocuğa da :)

0|0
    0|0
  • Sabri reis:)

1|0
    0|2
  • Volkan Demirel gibi ölü suratlı birini oynatmaktansa Mert iyidir :)

0|0
    0|0
  • Geçenler de bir soru cevabında Mert yazmıştım ama çoğu salak muamelesi yaptı, şimdi ise bir çoğu Mert diyecektir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle Mert

0|0
    0|0
  • volkan artık bayrağı devretmeli bence heleki eskişehir maçından sonra ateşten aldı adam

0|0
    0|0
  • Erten Ersu

0|0
    0|0
  • Fehmi Mert Günok Bana Göre Daha Tecrübeli , Volkan Ayı Gibi Kenara Giden Toplara Uçamıyor :D

0|0
    0|0
  • lig maçlarında volkan kupa ve avrupada mert:)

0|0
    0|0
  • Mert korumalı. eğer adalet varsa öyle olur

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel...

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural

0|0
    0|1
  • Volki tolki en azından çabuk sinirlendirip oyundan attırabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...