Kıraathane ve kahve kültürünün değerli olduğuna inanıyor musunuz?

kıraathane ve kahve kültürünün değerli olduğuna inanıyor musunuz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• şuan ki hali ile yok evet ama kahve kültürü çok başka bir şeydir benim görme yaşama şansım oldu.kahvelerin hepsinde eskiden kütüphane olurdu .insanlar okurdu sohbetler tatlı olurdu belirli tecrübleer, hayatlar, yaşamlar anlatılırdı.öğretmenler misafir edilir bilgiler paylaşılır akıl alınırdı.ben diyorum bazen kahve kültürüm var benim diye cins cins bakıyorlar bilmiyorlar halbuki az kitap okusalar oralarda da görürler

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• kırrathaneler eskiden okuma evi olarak kullanılırmış ismi de burdan geliyo zaten,kıraat okumak demek...kıraathanede yapılan sohbetler de okunan şeyler üzerine olurmuş haliyle ama şimdikiler vakit öldürme mekanı olarak kullanıldığı için çok da değerli olduğunu düşünmüyorum aslını koruyabilseydi keşke

0|1
    0|0
  • evet severim öyle ortamları.

0|0
    0|0
  • Tarihi bir yanı var,kültür vs.

Benim hoşuma gitmiyor sadece.

0|0
    0|1
  • Eskiden kahvelerde kitaplık varmış şimdikiler legal ve küçük kumarhane

0|0
    0|1
  • ınanmıyorum :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• 8 parti koz maça oynayıp hiç oyun almamanın tadıda bir başka

bugün eşekde sikip gitmedim kahveye ama

neyssee

0|0
    0|0
  • güzel cay yapılıyor ve yanında nargile , güzel muhabbet varsa güzeldir

0|0
    0|0
  • Bn ne kadarda hareketli bir insan olsam şahsen o kültürü se çok seviyorum zaman zaman da gîdiyorum muhabbeti güzrl oluyor

0|0
    0|0
  • Çekincelerden uzak, her tür insanı içinde barındıran, yer yer okuma oranının yüksek olduğu insanların rahat olduğu terler ben değerli olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • internet cafeden iyidir amk

0|0
    0|0
  • Bir çoğu okey ve küfürden ibaret...

0|0
    0|0
  • kahve kültürü var ama kıraathane kültürü diye bir şey bence yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...