Vermem gereken 5 kilo var

arkadaşlar 5 kilo vermem gerekiyor en hızlı şekilde nasl verrrm

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• dostum vermen gereken kiloyu en kısa sürede sıvı kaybıyla verirsin ama geri alırsın. 20 dk üzerinde yürüyüş yapacaksın ya da bisiklet sürceksin. yüzme de çok etkilidir. ama unutma ne yaparsan yavaş tempoda ve 20 dk üzerinde yapıcaksın çünkü vücut yağ yakımına o zaman başlar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 5 kilo vermek önemli degil önemli olan verdikten sonra almamak

0|0
    0|0
  • bizim mustafa dıye bır arkadaş var, adam 1 haftada 10 kılo verdı. naptın sen dedım, şehir dısıdan kız arkadaşım geldı bır hafta bende kaldı deedi. hacı dedim sen ilacını bulmusun da dedım kız noldu dedim. bidaha gelmez dedi pis pis sırıttı.

0|0
    0|0
  • nursima biberiyeli çay al aktar baharatcılarda bulabilirsin 1 paket 10 tl içinde 40 tane var ilk 1-2 gün yediğini hemen kaka yaptırır sonra bağırsakların düzenli çalışır uyumadan 3-4 saat önce 3 beyazdan uzak dur normalde beyaz ekmek yiyorsan kepekli ekmeğe ağırlık ver ve her yemekte en fazla yarım ekmek ye fazlasına ihtiyacın yok bu şekilde düzenli beslenip biberiyeli çayıda tüketirsen haftada 3 kilo verirsin ama senin vereceğin 5 kilo görünüş olarak pek birşeyi değiştireeğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • yağ tuz şeker ekmek yemeyecen spor yapcan

0|0
    0|0
  • az ye ölmessin

0|0
    0|0
  • sağ kolunu keserek

0|0
    0|0
  • yüzmeyi ve koşmayı dene ikisi iyi gelir sana

0|0
    0|0
  • az ye çok wc'ye git

0|0
    0|0
  • Yüksek tempoda 1 saat bisiklet sürmek 2.5 kilo verdirtecektir.

0|0
    0|0
  • yok ablacım kiloların razı değilmiş senden ayrılmaya :/

0|0
    0|0
  • Akşam yemeklerini kes.

0|0
    0|0
  • günde 30 dakika sabah 30 dakika akşam cardio çalış.. karnitine kullan..

0|0
    0|0
  • Her gece yürüyüş. Kesin çözüm!

0|0
    0|0
  • kusarak ﴾͡๏̯͡๏)

0|0
    3|3
  • diyet yapmalısın

0|0
    0|0
  • almam gereken 5 kılo var takas yapalımmı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kafana göre diyetler uygulama,5 kilo dahi olsa diyetisyene git o senin metabolizmana vücuduna uygun olan diyet programını verecektir.Kulaktan duyma şeyleri yaparak kendine zarar verirsin.

0|0
    0|0
  • günde en az 2 litre su iç karbonhidrat tüketimni en aza indir,tuz ve şekeri hayatından çıkar spor olarak bikini blaster videoları var 7 tane youtube da gunde 20 dakikani ayır her gun 1 video yap bazıları 1 hafta da 3 kilo veriyo 2 hafta düzenli devam et ya da jillian michaels videoları yap bunun dışında aşırı bir diyet yapmana gerek yok rahat bir sekilde verirsin

1|0
    0|0
  • benim de...

0|0
    0|0
  • hızlı şekilde verirsen 10 kilo birden geri alırsın haberin olsun

0|0
    0|0
  • işin cok zor ... gunde tek öğün yıyerek yalnız aksam 6 dan once yapmalısın

0|0
    0|0
  • En önemlisi spor, bisiklete bin. 6'dan sonra hiçbir şey yeme acıkırsan su iç

0|0
    0|0
  • kac kilosun ki

0|0
    0|0
  • hamurişi yağlar kızartmalar şertli şerbetsiz tüm tatlılar finish. hatta dondurma bile. her sabah sıkı tempo yürüyüş koşu eve gel plates egzersiz bol yeşillik ve günlük en az 8 bardak su

0|0
    0|0
  • Elma diyetiyle.

0|0
    0|0
  • önce o nutellayı yavaşça yere bırak.

0|0
    1|0
  • Çok su iç ekmegi azalt sıcak suya agirlik ver.1 haftada incelirsin.doğal olarak.

0|0
    0|0
  • Fitness ile

0|0
    0|0
Yükleniyor...