Yeter artık dayanamıyorum :(

okudugum okulda bir husumetlim var benim sevdiğim insanlara yanaşmaya çalışıyor ve başarılıda oluyor iki sevdiğim insanı elimden aldı . bu sene okuldaki son sene intikam vakti mi ? yoksa takmıyarak çıldırtmak mı ? yorumlarınız benim için cok değerli teşekkürler

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• sen taktıkça onu hırs yapar.ona tatlı gelir.hiç tınlama.yokmuş gibi davran.tepkisizlik en ıyı cevaptan daha çok bazen karşındakini sinir eder.onunlada takılan tercih eden arkadaşlarınıda boşver.sende inadına yeni insanlar tanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle insanları bilirim. hatta düşünürüm bu yüzdenmi dünyaya glemişler. kankalarında küsün ortağı olmaz igib yapıyolar dimi. ama onun ii olduğunu düşünüyolar. ben iki arkadaşımıda aldım dedimki. sizin... ben onunla saç baş yoluştum. düşmanlarınızı bulur gezer foto çektiririm dedim. bir tanesi karşı çıktı ama diğer en çok sevdiğim arkadaşım beni dinlemişti

0|1
    0|0
    • hayır milletle konuşursam bu çocukta kuyruk acısı var diye düşünürler böyle bir şeyi kabyl etmem . aslında pek takmam böyle şeyleri ama en yakınımdakilerin böyle tavırlar içerisinde olmaları beni çıldırtıyor konuşamıyorum da

• tınlamıyor gibi yap.. gıcık gıcık gülümse hatta..

0|1
    0|0
  • hayatında bu tarz insanları takmıyacaksın ve neşeli olacaksın..çıldırsın susup otursun diyeceğim ama sana varsa garezi,başka şeylede sinir etmeye çalışır..hiçbirine aldırma..gül,he de geç.. :)

0|1
    0|0
  • takma bence ünv.ye geçince cocuklukmuş diyip gülersin neler çıkar karşına daha boşverr

0|1
    0|0
  • Kimseye kendinden daha fazla değer verme

0|1
    0|0
  • Takma kesinlikle.Zaten anlamıyorum "Yaşattığın acıyı yaşamadan ölmezsin" diye bir gerçek varken, nasıl bu kadar cesur olabiliyorlar hayret ediyorum.

0|1
    0|0
  • takmayarak çıldırtmak diye bir seçeneği kabul etmiyorum. Can evinden vurmuş adam:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• takma dostum salla okul dışından hatun ayarla kendine salla la ne olcak sevgili dedin nedir çok hoşsun çok güzelsin çıkıon işde la bu kadar başka hatun ayarla kendinee sıkma kendini

0|1
    0|0
    • senin kafanı yaşamak istiyoooorum :))))))

Yükleniyor...