Armani she nasıl bir koku

yaz için uygun mudur yoksa ağır mı kaçar...

daha fazla detaya ne gerek var anlamadım ki:p

Güncellemeler:
kokusunu biliyorum arkadaşlar sadece yaz için uygun mudur o konuda yardım istiyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar parfüm kokularını internetten test ettirme gibi bir projem vardı. Tabi o zamanlar internet yeni icat olmuş. Sonra zamanla, "Onca kişiye onca parfüm koklatmak için ne kadar hortum döşetmek, bu hortumları bilgisayarlara bağlatmak, sonra her kokudan milyonlarca litre parfüm pompalatmak... Bu iş yatar oğlum" demiştim...

Şimdi bu soruyu görünce o aklıma geldi yine, kaç kişi biliyordur acaba Armani She kokusunu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevdiği erkekten hediye olarak She parfüm almayan kız çok nadirdir türkiyede :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Shesini bilmemd ben direk armani kullaniyorum bilindik bir marka acik parfumcumden aliyorum baska acik parfumculerde rastlamadim armani diye hep degisik kokular gosterdiler. Ama benim kullandigim kokuyu bana promosyon vermislerdi bende sıktım ve erkek arkadasim dediki sn naptin ask gbi kokuyosun dedi hatta pafumuu alip bende dursun koklicam ben bunu dedi :d halen on kullaniyorum her gittigim yerde soruyolar vallaha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...