Lütfen okuyun düşüncenizi yazın site sakinleri...

bir ilişkinin bitmesi gerektiğini anladınız... karşıdaki ilgisiz boşvermiş...

ne yaparsınız hemen kesip atar mısınız yoksa zamana bırakır kendinden kopup gitmesinimi beklrsiniziz içinizden birşeylerin...

hep kesip attım şu güne kadar.. ama öyle hep acaba dedim

şimdi bekliyorum. görüyorum ki ilgisiz ama sanki böyle daha iyi. içime iyice işliyor ilgisizliği geriye dönüp bakınca bu hallerini hatırlıycam en azından...

sizin düşünceniz nedir.. nasıl kopuyorsunuz sevdiğiniz kişiden...

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Kesip atarım ya da başkasını bulur, onu kendi haline bırakırım. Zaman değerli, sevmekten de değerli.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• direk silip atacaksın, dımdızlak kalacak ortada.. Unutması daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • Bitmesi gerektiğini anladıysan uzatmanın da manası yoktur bu durum iki tarafa da zarar verir tak sepeti koluna herkes kendi yoluna

0|0
    0|0
  • senin dil yaran geçmiş ama kalp yaran kalıcı . yarana merhem olacak kişide daha ham olgunlasmamıs olgunlasınca sür geçer.

0|0
    0|0
    • anlayamadım tam yazdığını...

• Herkese aynı cevabı veriyorsun dil yarası geçer kalp yarası kalır diye

• zamana bırakmam çünkü o kadar fazla zamanımız yok... gereksiz insanlarla zaman harcamak, kendine atabileceğin en büyük kazıktır...

0|0
    0|0
  • Evlımısın bekar mı?

0|0
    0|0
    • bekarım.. karşımdaki de bekar sanıyorum...

• valla adam bir sorduğum soruyla soğumuş benden tepkilerimden korkuyormuş... evet bitirdim zaten çok şükür kafam çok rahat... teşekkürler orum için..

• Boşver en ıyısını yapmışsın. Ne dıyeyım Allah senın karsına benım gıbılerını cıkarsın.. Mumkunse benı :) :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bu ilgisizlikten hoşlanma meselesi biraz mazoşistlik bu güne kadar kesip atmışsın iyi böyle devam et bir ilşkinin gereksizce uzatılmasına gerek yok.

0|1
    0|0
  • İlgisizse soğumuşsa olmuyo canım geri gelmiyo şuan bende aynı şeyleri yaşıyorum soğudu ayrıldık içimde hala bir geri gelir ümidi ama gelmiycek biliyorum zor ama kabullenmek lazım.

0|0
    0|0
    • canm ben bir on gün sabrettim... onun o soğuk ilgisiz jhalini geçirmeye çalışıp derdimi anlatmaya çalıştım gururumu ezerek çok afedersin bir bok olmayacağını iyie zihnime işlemiş oldum. kıçına tekmeyi attım şu an hiççç bir tarafımda değil... insan elinden geleni yaptıktan sonra gerisini sallamıomuş gördüm..

• ben kesip atardım.karşımdaki beni takmıyorsa gerek yok uzatmaya.

0|0
    0|0
  • Ben kendine haline bırakıyorum hatasını anlayıp özür diliyo eğer ben o an kestrip atsam şuan bu şekilde birlkte olmazdık. Biraz bekle bakalım

0|0
    0|0
    • beklersen iletişime geçmiyor musun?

• beklerken*... yoksa susup kenara mı çekiliyorsun?

• İlgisizliği gördüğümde canım çok yanmaya başlamıştı artık dayanılacak gibi değildi beni çok seven kişi o değildi o büyük aşk bitmişti ve o anları görmemek daha fazla acı çekmemek için kaçtım...kendimce ağlaya sızlaya bitirmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • karşımdaki insanın umranda değilse seninde olmamalı tek tarflı hiç bişe olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...