Paten kayan kızlar çekici midir?

Paten kayan kızlar erkeklere çekici gelir mi? Buz pateni değil, kara pateni :D?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bana çekici gelmiştir hep.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• ne alaka.? her şeyin çekiciliğini aramaya başladınız. yakında karpuzu dilimlemeden yiyen ya da ayranı pipetle içen vs... kız çekici mi değil mi diye de sorarsınız..

0|0
    1|0
  • Bacaklarının ve popolarının çok şekilli olduğu kesin :)

0|0
    0|0
  • hmmm hemde nasıl onun kaydığını gördükçe başka kaymalar gelir insanın aklına bence çok çekici ya ciddiyim..

0|0
    1|0
  • Beraber 1 dakikalık oryantasyon cerirsw bana beraber kayabiliriz diye dusunuyorum

Evet cekicidir

0|0
    0|0
  • kısa etek şort gıymışlerse bacakları uzun ve inceyse evet.

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel çekilicikten daha çok insan merak salıyor ve böyle bir hobisi olması kızların hoşuma da gidiyor. Erkeklerde nasıl oluyor bende mi alsam :D

0|0
    0|0
  • ben begeniyorum :)

2|0
    0|0
  • Sen 333 desen bile çekicisin, patenle uğraşıp oranı buranı kırma. :)

0|0
    1|0
  • Yıl olmuş 2013 hala paten diyorlar =_=

0|0
    2|0
  • Kıza bağlı.

0|0
    0|0
  • Ne alakası paten kaymakla çekiciliğin ? Ha yok benim kostüm fantezim var diyorsan o ayrı :)

0|0
    0|0
  • Ergen sporu olarak görüyorum.Burda patenci liseli kızlar çok fazla..20 yaşındaki bir kızı patenle hayal edemiyorum..

1|0
    2|0
  • kısa şort altına siyah kunduranın içine beyaz çorap giyen krolar çekici oluyoda neden patenci kızlar çekici olmasın :-) ha ha ha

0|0
    0|0
  • Ya güzelim ben sana karşı halen mahcubum, lanetim gitti nasıl etkiledi seni yem oldun bar kurtlarına :/ İyi misin şimdi?

0|0
    0|0
  • Dün gece 12 gibi 2 kız yerdeki aydınlatmaların etrafında 8 çiziyorlardı. Birisi gaza gelip merdivenlerden uçtu tabi yere temas etmesiyle düşmesi bir oldu. O an çok çekici geldi

0|0
    0|0
  • Sen paten kayarsan evet :)

0|0
    0|0
  • Tenis oynayan kızlar daha çekicidir

0|0
    0|0
  • çok fazla ilgimi çekerler çok ta severim .p

0|0
    0|0
  • Kızlara paten hoş oluyor...

0|0
    0|0
  • Becerinin her türlüsü çekicidir.

0|0
    0|0
  • hoş olabiliyor.

0|0
    0|0
  • bilmem her posizyona gireceklerini düşünmüşümdür hep sex de:D

0|0
    0|0
  • Baya bir havalı oluyolar :)

0|0
    0|0
  • bence hiç çekici gelmez çünkü ayaklarını kokar onun içinnde :)

0|0
    1|0
  • gözlerin inanılmaz, maşşallah.

0|0
    0|0
  • kızların hepsi çekicidir ..ne yaparsa yapsınlar :))

0|0
    0|0
  • Bekaretini kaybettiginden beri iticisin..

2|0
    1|0
  • Bilmem dikkat etmedim hiç ama omzunda maymunla kayan adam görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Kız paten kaymış neye yarar

Ben kıza kayamadıktan sonra.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır çocuk gibi geliyor bana. Bende kaydım yıllarca ama görüntü öyle.

0|0
    0|0
  • Bandırma'da ben kaymıştım ama bizim ora biraz tepelik olduğu için hızını pek alamıyosun :) ancak sorun da değil bence çekicidir derim. Bayan erkek farketmez spor yapan insanlar daima bir.adım öndedir benim için :)

0|0
    0|0
  • İkisini de severek yapıyorum ve baya iyiyim bana İnan kesinlikle çekici oluyorsun , hiç değilse dışardan gelen tepkiler sana öyle hissettiriyo

0|0
    0|0
  • 24 yasindayim. Dur hesaplayayim. 15 senedir paten kayiyorum :))). Cekici midir bilmem ama bacak ve popo kaslarini manyak calistirir.

0|0
    0|0
    • Çok kıskanırım paten kayan çekici bayanları :D Kız kayıyorum yani son bıraktığımda kayabiliyordum :) Şimdi k.ç üstü kayarım herhalde :D

• Ben düz yolda zor yürüyorum artık :)))

• Yaşlılık zor :))) düz yolda takılıp düşerim yani bide patenle düşünemiyorum kendimi :)

• 13 , 14 yaşlarında ilgim vardı ama o zaman niyetim kimseye çekici gelmekde değildi haberim bile yoktu dünyadan düşüp dizlerimi kanatırdım :)) Bence 15 yaş üzerinde çekici değil itici duruyor.

0|0
    1|0
    • Kayamiyorsun diye kiskanma :D. İtici gelebilir o ayri.

• Ayakta durabilen herkes kayar beybi. Benim dizlerdeki izler yeni gecti. Dirseklerde duruyor hala. Kabuklarini soyardim :D.

• 60 yastan sonra zor tebe :-D. Ne diyon yav.

• evet bende kullanıyorum

0|0
    0|0
  • No çekici,no itici

0|0
    0|0
  • Çekicievet

0|0
    0|0
  • Normal paten değil de buz pateni yapıyorum.

Sen bu yüzden çok çekicisin diyen birini görmedim.

0|0
    0|0
    • Uuu ne lanet bir şey buz patani =_= Bir kere kızın tekiyle denedim yeni dogmuş ceylan yavrusundan farksızdım yaa.. Ayak bileklerim sanki kırılcak gibi his ediyordum.. Bi dahada yapmam =_=

• Dengeyle ilgili yaa tamamen.. Plateste öyle denge olayı onun üstünde teker duruşu var yapması zor onu ama tam yapması yoksa geriye uzanmak kolay ayakların açıkken =_= O ayakları kapıyorsun teker pozisyonunda hoop saga sola kaymalar başlıyor :D Agırlıgını verme olayı buz patani yaa benim tarzım degil valla.. =_=

• Blogger oldum ben.. V_V

link

• Ben kayıyorum. Şahsen dışardan hiç çekiçi değildir saçma sapan hallere bürünüyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...