Kazayla olan evlat böyle oluyor demek....

Ailenin 3. ve en son çocuğuyum... Annemle kesınlıkle anlasamıyoruz bir iş yapmamı söylediğinde bie bile bağırarak söylüyor ki babam duysun beni yapmıyor diyede bana kızsın diye... Sürekli üstüme geliyor sürekli kasıtlı olarak iş buyuruyor birşey istesem almıyo vs vs...

Cuma gunu memleketımızden geldık annem ablam ve ben, geldıgımız gun ve cumartesı gunu yol yorgunluguyla gectı ve buranın havası pis oldugundan ne kadar erken yatsanda geç kalkıyorsun bünyen hep uyuşuk oluyor, köyde ne kadar geç yatsak 10,11de ayakta oluyor ınsan...

Bugun 12de uyandım kahvaltı falan derken saat 1 oldu 2 oldu bılgısayarda dun geceden yarım kalma fılmımı ızlıyordum 15dk falan kalmıştı ki annem yine bağıra bağıra kalk topla şu odayı ne bıcım kızsın falan dıye söylenmeye başladı sonrada laptobun kapagınını kapatmaya zorladı fişini falan çekti bende o sınırle sen önce kendı evını temızle dedım oda sen burda kıradamısın gıbı laflar edip yıne bağırdı babamda o sıra yenı uyanıyodu malum babalar yenı uyanınca sınırlı olurlar... Ben o hırsla laptobu aldım odaya gırdım kapıyı kılıtledım başladım ağlamaya ve dedım kı unıversıte zamanın gelsın kurtulucam bu evden...

O arada annem babama 3 gundur kalkmıyo bılgısayarın basından gıbı laflar edıyodu ben sıldım gozyaslarımı valızdekı esyaları yerlestırmeye baslarken babam geldı kapıyı zorladı nıye kıtlı bu kapı dedı benı ağlayarak gorunce ne oldu dedı baktı baktı baktı gıttı... Annemle uzun bir süre konusmamayı dusunuyorum... Beni bu evde tek ağlatan ınsan o... Bunları paylaşmak istedim arkadaşlar iyi annelerınızın kıymetını bılın... Ben kazayla olan bı 18 yasında kızım hayatım bu bana benzeyen bir hayat hikayesı olan var mı? ...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme canım ya biz yanındayız geçer elbette bu günlerde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Annenin suyuna gitmeyi dene bence. ya da bir sorunmu var neden bana bu şekilde davranyorsun bir yanlışımı gördüysen düzelteyim diyebilirsin ona deki sen bana böyle davrarınca sağlıklı düşünemiyorum beni olumsuz etkiliyosun diyebilirsin

benden yapmamı istediğin birşey varsa söylemen yeterli iyiliğimi düşündüğünden şüpem yok ama bu şekilde davranarak daha kötü davranmış oluyorsun diyebilirsin

eğer aile içi meseleler olabilir yani babanla veya başka bir sebep senin bilmemen gereken başka birşeyde olabilir senin burda yapman gereken kadının suyuna gitmen bir çok evde olur böyle şeyler çok daha kötü durumlara maruz kalan insanlar var sen konuşmayı dene olmassa yapmanı istemediği şeyleri yapma yaptığın en kötü şey olur zıt gitme daha kötü olur emin ol anneni az çok tanırsın internete girme diyosa girme annen yok burada internet annelikte yapmaz sana yaşın itibari ile düşüncelerin farklı olabilir herşeyi bildiğini sanıyor olabilirsin karşındakinin sana saygı göstermesini bekleyebilirsin ama onu dışarda yap ailene yapma sen annenin gözünde küçüksün

karşı gelerek birşeyler ispatlamaya çalışmamalısın ÖNCE KONUŞ

0|0
    0|0
  • 3. çocuğun kazası anca ayna çarpması gibi ufak bir kazadır bu kadar büyütme.. Tecavüz sonrası dünyaya gelmiş gibi moda girme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir de annenin ağzından dinlemek lazım bütün bunları? eminim o da kendince haklıdır. empati yapmayı dene,annenin yerine kendini bir koy, öyle bir daha düşün..seni anlamadığımı da zannetme, seni anlıyorum! bu yaşlar çok sinirli, saldırgan, vurdumduymaz ve benmerkezcil olunan yaşlar.. annenin de bu konuda cahil olması,nasıl yaklaşacağını bilememesi ateşi körüklüyor. nacizane tavsiyem oluruna git, bir işin ucundan tut, yardımcı ol, o da senin gayretini gördükçe daha mülayim yaklaşacaktır, göreceksin..hepimiz geçtik bu yollardan..

0|0
    1|0
  • Benim garip huylarım var ya. Annem bişi desin hiç umursamıyorum babam desin he der geçerim bilmiyom takmıyorum ya Allah sana sabır versin kardeş inş. üniv. kazanırsın istedıgın bölüme yerleşerek ...

1|0
    0|0
  • kötü anne yoktur annesizlik kötüdür. genelde anneler öyle ne yapsam yaranamıyorum bende iş yapsam yapmıyorum oluyor evde duramıyorum ablamla kavga etmekten biraz ergenlikten çıkamadım galiba ablamı daha çok seviyolar. ama ailemi özlüyorum bir yere gidince

0|0
    1|0
    • Bu yeni birşey değil hep kötüydü hem ayrımcıydı halada öyle... Ve ben biryere gidimce onu özlemıyorum.

• dediğin gibi üniversite hayatına atıldığında bakalım sen yokken nasıl olucaklar ablanla yaşarlar bu sorunları

• ide anne olmak buyuk sorumlulk 3 çocuga bakıyo ancak anne olunca anlarsın ne olursa olsun annen dünyanın en kötü insanı olsada ahirette sana sorulacak sorumlulkların var ona karsı bunu unutma sabrın bu olmalı herkesın evınde sorun olur herkes ailesıyle tartışır

0|0
    1|0
  • ben ilk çocuğum deli gibi istemişler beni bide çocukluğum çok pohpohlanarak geçti babaannemn 3 oğlu var ben kız olunca oho bayram seyran. ama gel gelelim benimkilerde şmdi aynı böle. niye böyleler lan:D

0|0
    0|0
  • sende ona bağır bu ne pısırıklık

0|0
    1|0
    • Bağırıyorum emın ol

• hanımlar kızı gaza getirmeyin bigün tak der evden ayrılır sonra

sürüden ayrılanı kurtlar yer

Yükleniyor...