Kızlar neden bu kadar güvenilmezdir ?

Evet arkadaşlar,her erkeğin hemen hemen bir kız arkadaşı vardır,ne kadar güveniyorsunuz ? Mesela bilgisayarını,telefon kayıtlarını,mesajlarını gizli gizli takip ediyorsunuz,nelerle karşılaşacağınızın farkındasınız değil mi ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• bn sır saklamayı sevmem aynı seyıde karsımdakınden beklerım olursa bı gün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekler cok güvenilmez asıl

0|0
    0|0
  • Karşılaşılacak şeyler sizin güvenilmezliğinizin ispatı

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde özel eşyalarını kurcalamam o da benimkini kurcalamasın kızarım Annem babam kardeşim bile odama izin almadan girmez sonuçta

0|0
    0|0
  • Hee kızlar güvenilmez zaten hepsi kötü hepsi pis ıyy kızlar ölsün..

Erkekler melek,içleri dışları bir,akılları asla başka şeylere gitmez,fesat değillerdir,asla ihanet etmezler,sevgilileri varken asla başka kızlara bakmazlar,dört dörtlükler maşallah.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin doğasında var bu,kızlara bakmak falan,kızların doğasında da sadakatli olmak vardır.Ona değinmemişsin.

• İyi o zaman erkekler tüm kızların peşinden gitsin,kızlar da beklesin.Adalet nerede acaba?

• Erkeklerin kanatları eksik zaten, bütün sıkıntı bizde.

0|0
    0|0
    • Bunu yazarken erkek arkadaşına söylediğin yalanlar,başkalarıyla konuşmam,başka birinden etkilenmen.Bunlar geldi mi aklına mesela

• Sevgilime aşıkken başka birinden etkilenmem, etkilenemem. Yaptığım her şeyi bilir zaten. Her kızı aynı kefeye koyamazsın.

• Evet farkındayız . Daha bugün sevgilimden ayrıldım . Beni kandirdi facem yok dedi ama yalanini cikarrttim ortaya . Çok acı çekiyorum. Erkeklere güven olmaz

0|0
    0|0
    • offff offff ... :(((

• Aynı şeyi benim de kız arkadaşım yaptı işte,Sordum hayır asla dedi,pat sahte adresini yakaladım,şifresini öğrendim,mesajlarını okudum,Sanırım ben değilmişim sadece konuştuğu

• Kesinlikle öyle . Gercekten kalbim ağrıyor. Kaldirildik ikimizde . Eğer başka birşey olmasaydi zaten gizleme gereği duymazdi . Def ettiğin iyi olmuş. Bosver hicbirsey senden önemli değil

• siz neden güvenilmezsiniz acaba?

0|0
    0|0
  • normal kız erkek farketmez hepsinin güveni 0 hepsini sırtından pıçkladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• belli olmaz vallahi hiççç ama bir noktadan sonra faceinin şifresini falanda alırım yanii

0|0
    0|0
  • takip etmiyorum... tavırlarından ztn belli olur..

ve öyle bir durumda o da neyle karşılaşacağının farkında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...