Ayrılık sonucu onu unutmanız gerek ...1.ay n'apardınız; depresyon modu ve siz?

buyrun cenaze namazına sevgiliniz ayrıldı 1. ay depresyon modu ve siz napardınız unutmanız gerek onu yada ..?

• Arkadaşlarla kafa dağıtırdım
    44% (8)71% (5)52% (13)Oy Ver
  • Sürekli aşk filmi izler resimlerimize bakar şarkımızı dinler salya sümük ağlardım
    11% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Alışverişe çıkardım limitsiz kredi kartı yeterli onu unutmama
    11% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Evden dışarı çıkmazdım çikolata aburcubur yer şişer kalırdım
    28% (5)0% (0)20% (5)Oy Ver
  • Kızlarsoruyor.com ' girip ne yapmam gerektiğiyle ilgili milletin kafasını şişirdim sonra onu uygular sevgilimi tekrar kazanmaya bakardım
    6% (1)29% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|10

En İyi Kız Görüşü

• Sabahları arkadaşlarla buluşur, alışverişe gider akşam da komedi filmleri izlerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Giderim Havaii ye o ada havası ve okyanus bana öyle bir huzur verirdi ki. Suyun içinde üşüdüğümü bile hissetmezdim. Oralar huzur dolu

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla kafa dağıtırım. aslında bitmişse cidden bitmiştir. o kadar depresif hallere bürünmem. ama aklına getiren bi vesile olursa onu kaldırırım. ayrılınca eski sevgilime çok kızgın oluyorum özlemekten çok ağız burun giresim geliyo:D

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam.. depresyona da girmem...!

0|0
    0|0
    • sevip ayrıldığın demiştim ben sen sevmiyosun o halde

• burada senin mücadele ettiğine dair birşey yazmamıştım. belkide hata sende yoksa kızlarsoruyor şıkkını koyup çözüm arayışları içinde olmaması gerkli böyle bi insanın

• Mücadelem onu tutabilmek için değildi, Hayata kalabilmek içindi ( Sağlık meselesi )... Yorumunu anlamadım açıkcası.. :-((... Ben sadece deli gibi çalışıyorum... Bu hususta kimseden ne yardım talep ettim ne de yardıma ihtiyacım oldu. Zira o başkasına yar oldu...

• Kafamı dağıtacak şeyler lazım bana

0|0
    0|0
  • Sürekli kendimi meşgul ederdim.En iyisi bu.

0|0
    0|0
  • en iyisi arkadaş ortamı galiba...

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok o acıyı çekeceğiz mecburen ne yaparsak yapalım aklımızdan gitmez.

0|0
    0|0
  • Ayrıldığımız an unutuveriyorum nedense.

Depresyon modu olmuyor hiç.

0|0
    0|0
  • yeni birini bulurdum

0|0
    1|0
  • Ayrıldığım kişinin kötü yanlarını düşünür sonra da iyiki ayrılmışım der kendimi avuturdum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• D şıkkını gerçekleştirdim zamanında...

0|0
    0|0
  • Sey pardon yaaa kimi unutacaktim ben onu unuttum :)) bir limonlu biraya bakar ..

0|0
    0|0
  • Zamanı kendi lehime kullanırım.

0|0
    0|0
  • hic birsey ise yaramiyor.. bize 2 ay oldu halen hergunum onu dusunmekle geciyor! nefret ettigim halde!

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor.com ' girip ne yapmam gerektiğiyle ilgili milletin kafasını şişirdim sonra onu uygular sevgilimi tekrar kazanmaya bakardım :D

0|0
    0|0
  • neler yapmadımki :D

0|0
    0|0
  • alkolizim:)

1|0
    0|0
  • banane ben bir ara o ilişkisini facede yapmi,şti vallahi o gece uyuyamadim sabaha kadar ağliya ağliya bir haller oldu bana yeter olum lan bana sevdiğini söylemi,yene kadar ben konuşmamm onun civarinda bile dolaşmam tamam bekliyom ama ona yaklaşmam.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Alışverişe çıkardım limitsiz kredi kartı yeterli onu unutmama

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Evden dışarı çıkmazdım çikolata aburcubur yer şişer kalırdım

0|0
    0|0
  • B sıkkı

0|0
    0|0
  • A ve C

0|0
    0|0
  • ben yemeğe vuruyorum o da bana vuruyor

0|0
    0|0
  • :)full alışveriş

0|0
    0|0
  • D hep bunu yapıyorum nalet olsun :(

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarıma sararım.

0|0
    0|0
  • acımı adam gibi yaşardım yaşadımda

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sürekli aşk filmi izler resimlerimize bakar şarkımızı dinler salya sümük ağlardım

0|0
    0|0
  • en klasik şık unutulmuş, saç kestirmek/boyatmak nerede ey soran?

0|0
    0|0
Yükleniyor...