Ne olursa "Kan beynime sıçradı" dersiniz?

Bir an olur,öyle anlıktır ki o.Gülerken tam da bir an biri gelip bir şey der,ya da bir olay olur bir şey duyarsınız vs.

O an "Kan beyninize sıçar"

Ne olması lazım bunun için,en son ne zaman yaşadınız bunu?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• bir kedi ya da köpeğe zarar veriliyorsa...dalga geçiliyorsa ya da bir çocuğa oyuncak ediliyorsa.yeni yaşadım çocuğun biri kediye yola doğru kovaladı eziliyordu hayvan gerekeni yaptım tabi

0|0
    0|0
    • Bu tarz durumlarda ben de aynı şeyi yaşıyorum."Kan beynime sıçrıyor" bile hafif kalır...

Ne insanlar var,hele ki çocuklar oyun oynadıklarını sanıyorlar...

• evet öğretilmiyor malasef

Erkekler Ne Diyor 8

• Ya ben nkini soyleyemiyorum sana multinet desem olur mu gurban ?

+şu anaklima gelmiyor sorunun cevabi =(

0|1
    0|0
  • Çok istediğim bir şey'in olmaması durumlarında..

...

link

0|0
    0|0
  • Askerlik görevim sırasında yaşadım.Ve daha önce hiç keşfetmediğim bir gücümün farkına vardım.

Önce bedenim karıncalandı,ellerim ve ayaklarım sertleşti,yumruk oldu ellerim.Bacaklarım ve sırtımın kasıldığını hissettim.Nefes alış verişimi kontrol edemiyordum,dişlerimi sıkıyordum.Boğazımda adeta kusulmaya hazır bir enerji biriktiğini hissettim.Sonra dünya karardı bir an.Sadece izledim bedenimin yaptıklarını...

Bir an sağduyumla bağlantıya geçmesem şu an bir silah arkadaşım benim silahımla şehit olmuştu.O günden sonra içimdeki resmen ''cinnet canavar''ını kontrole uğraştım.Halen uğraşıyorum.En son direnişte çıldırdım.Ama sanırım artık bilincim tam kapanmıyor.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce sevdiğim evlenmek istediğim kızın yalanını öğrendim o zaman kan beynime sıçradı hakkatten sıçradı yani..

2|0
    0|0
  • Birinin işi bilmediği halde bilmiş bir tavırla işime karışması beni sinirlendirmek için yeterli.

1|0
    0|0
  • Sitede esexkolik nicki cıplak kadın bedenli avatarlı kişiler dolanırken modların soru sorması mesela sinir ediyor beni..

0|0
    0|0
    • Modlar da buranın bir üyesi,gönüllü olarak yardımcı oluyoruz...

Maaşlı asker değiliz yani,gördüklerimiz kaldırılıyor yetkimiz kadar emek harcıyoruz.

Beni de tüm yükü modlara atan "uyuz" tilkiler sinir ediyor...

• Hmm.. Bende mod olmak istiyorum kurallarınız neler ?

• 1: kadin dirdiri.

2: gelemem işim var denmesi

3: aldigim pismaniye lerle gerisin geriye donmek:)

0|0
    0|0
  • son zamanlarda özel birşey olması gerekmiyor barut gibiyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• baskıya gelemiyorum. kendi istediğim gibi yasamalıyım.

0|0
    0|0
  • "ben yapmadım" denip "sen öyle sandın" iması

yaptın işte, pişkin misin azizim?

0|0
    0|0
  • öyle belirli bir şey yok bir anda oluveriyor..

0|0
    0|0
    • Bazen bana da bir an da oluyor öyle,nedensizce ya da belirli bir nedeni olmadan.

• aynen nedensizce oluyor bak aniden mesela biriyle konusurken muhabbet ederken bir sözü tekrarladığında aniden geliyorlar

• Benim icin tgçe denilen gicigin benim hakkimda dedikodu yapmasi

0|0
    0|0
  • Düşündüm de bulamadım, uzun zamandır böyle bir durum yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Telefonum ya da cüzdanım kaybolsa kan beynime sıçrar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...