Galatasaray'ın rakibi Beşiktaş olacak gibi mi gözüküyor ?

Fenerbahçenin gidişata bakınca bu sene baya sıkıntılı günler yaşayacak gibiler.Galatasaray'ın bu sene ki rakibi Beşiktaş gibi gözüküyor bakalım yakında belli olur.Ersun yanal neşter atacakmış takımdaki bir kaç kişiye önce kendine atmalı :D Yılmaz Vural olsa daha iyi oynar diye düşünüyorum :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçenin işi zor bu sene hem teknik ekib hemde yönetim olarak böle birkaç maç daha oynarsa yöentim teknik ekip hepsi tarihin süslü sayfalarına karışacak.bu arada bncede gs ile beşiktaş arasında olabilir lig yarışı ama anadolu takımlarından eskişehir veya trabzonda katılabilir bu yarışa

0|1
    0|0
    • Anadolu takımlarındanda iyiler var bu sene geçen sene olduğu gibi

• bozulmasalar onlarda 3 ü 4 ü zorlarlar gibime geliyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet öyle olucak.Beşiktaş'la Galatasaray oynar bu sene Final.Fener bu gidişle grublardan bile çıkamaz.

0|1
    0|0
  • banada öyle geliyor şampiyonluk yarışı galatasaray beşiktaş arasında geçer

0|1
    0|0
    • belli olur yakında ya tek götürür Galatasaray ya da rakibi Beşiktaş olur gibi gözükyor

• salih içinde öyle dediler fakat bu tür oyuncular 3 maç kendini gösterir Türkiye liginde :) fazlasını beklemiyorum açıkcası ben

• saliih de oğuzhan da iyi futbolcular biraz güçlenseler ve tecrübe kazansalar iyi futbolcu olurlar

Yükleniyor...