Dershanenin ilk günü ne yapacağım ben?

Mezun oldum bu sene liseden eylülün 3.haftası başlıcak olan dersanem müdürün koyduğu hızlandırıcı program yüzünden yarın başlıyormuş bu sabah haberim oldu.İlk gün ne yapacağım ben nasıl davranmalıyım?Hocalarla sınıf içinde sohbette çok kasıyorum kendimi hele ki bilmediğim bişey sorduklarında saçmalıyorum

Güncellemeler:
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar :)

ilk dersaneye gidişim değil . Zor arkadaş edinen bir tip değilim ama hocalarla muhabbet kısmı kasıyodu beni sadece.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Rahat ol kendin ol bilmediğin bişi sorarlarsa bilmiyorum de kimse bu yüzden aşşağılayamaz ki seni bilseydin zaten dershaneye gitmeye ihtiyacın olmazdı laubali olma kimseyle sana o şekilde davrananlar elbet çıkacaktır mesafeni koru unutma sen oraya eğlenmeye değil öğrenmeye gidiyosun avuç dolusu paralar veriyosun hakkını vermeye çalış dersi derste öğren takip et verdikleri kaynaklardan sonuna kadar faydalanmaya çalış ot gibi yaşa demiyorum illa ki tenefüsde girişte çıkışta mua-habbetler olacak yeni arkadaşlar edineceksin ama önemli olan derslerin olmalı anlamadığın yeri sor tekrar anlatsınlar falan filan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmediğin bişeye cewap vermek zorunda değilsin sonuçta oraya sen bişeyler öğrenmeye gidiyosun bukadar kasmaya gerek yok bence.. hem şöyle düşün oradaki herkez oraya yeni geliyo olucak herkezle aynı katmandasın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mezun grubunu sınıfı çok eğlenceli oluyor :) gayet sakin ve rahat ol :) saçmaladığında da utanmak yerine kendin ile dalga geçer gül. :) güler yüz ile konuşmaya başladın mı gerisi gelir zaten :)

0|0
    0|0
  • ılk gun kımse senle konusmaz korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...