Body yapanlar ne zamandır uğraşıyorsunuz?

Ne zamandır uğraşıyorsunuz, nasıl sonuçlar aldınız, beslenmeniz nasıldı, kaç ayda değişimi farkettiniz...? Cevap veren herkese teşekkür ederim :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatayım Kardeşim

Şimdi Ek gıda Kullanan ile dogal kullanan ayrı olmaz

Ek gıda ile 1 yılda yapcagın kası 5 6 ayda yaparsın

yani Durumun Varsa tavsiye ederim Besleme dersek Kırmızı et,Balık,Tavuk butür şeyler ama tabi sadece iş bunlarla bitmiyor yememen gerekenlerde var mesela Pilav,Makarna,Tatlı Hacim Yapmak istiyorsan Yiyebilirsin aşırıya kaçmadıktan sonra fazla birşey olmaz Kaç ay'da değişiklik konusuna gelirsek Hiç belli olmaz insandan insana değişir Atıyorum bende 1 ayda karın kası çıkar sende 2 ayda yani bizim söylememiz seni aldatmasın sadece BIRAKMA devam et ben 1 yıl felan oldu ve acayip bir değişme var kollar şuan 38 cm diğer bölgeleri ölçmedim ama var işte birşeyler :D iyi sporlar..

0|0
    0|0
    • gözle görülür farkı 2 ya da 3 ayda yakalayabilirmiyim peki :) eywllh kardesim bu arada

• Eyvallah kardesim sagol :)

• Ne demek İyi Sporlar.. :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocam,

ilk 1 ay hiçbir şey fark etmezsiniz.

3 ay sonra kendiniz tarafından fark edilebilir hal alırsınız.

6 ay sonra başkaları tarafından fark edilmeye başlarsınız.

1 sene sonra gözle görülür bir fark elde edersiniz.

Not: beslenmeye dikkat etmelisiniz. Yağlı besinlerden kaçınmalı, bol bol, sebze,meyve,su ve protein ağırlıklı besinler tüketmelisiniz. (yumurta,tavuk,balık)

0|0
    0|0
    • Yok ya o kadar da değil bence, ben 1 ayda azda olsa değiştiğimi farkettim sen ne diyon abi :D

• Yav yorum yazıyorum çok az bir şey fark edilir normaldir. Vücut yapısına göre değişebilir de.

En açık şekilde ifade etmeye çalıştım :)

• vücut yapım mesomorph ondan olabilir :D

• 10 sene oldu hacı.

0|0
    0|0
  • 4 yıldır yapıyorum aynı zamanda tenis oynadığım için erken gelişti 5. Ayda falan iyibi vücudum vardı ama 2_3 ayda değişim belli oluyodu

0|0
    0|0
  • 6 yıl yapıyroum ilk ay his oluşur 2, ay gelişmeye başlar 3, ay ve sonrasında şişmeye başlarsın artık!

0|0
    0|0
  • 3 yıldan fazladır çalışıyorum, istediğim sonucu 1 yıldan sonra elde ettim, ilaçsız, proteinsiz, doğal yolla.

0|0
    0|0
    • proteinsiz 1 yıldamı yaptın gerçekten :OO

• Ya benim bir arkadaşım var o da benim zıtımdı omuzları şimdi çok geniş oldu çalışa çalışa, hayvanımsı bir görüntüsü var. Şimdi ben omuzlara yüklenirsem öyle görüntü çıkar diye korkuyorum birde bele yüklenince o geniş görüntü gider diye korkuyorum. Ne yapıyım hiç dokunmıym mı?

• Valla şimdi ben senin omuzlarını görmedim bilmiyorum. Sen en iyisi ne kadar genişletmek istiyorsan, o kadar yap, sonra omuzları çalıştırma

Yükleniyor...