BU DURUM HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ÖZELLİKLE KIZLAR ?

bir kız düşünün o kadar sevgilisi olmuş yapmamış ama en son erkek arkadaşıyla çok sevdiği için ve erkek arkadaşının da ona olan sevgisini bildiği için cinsel anlamda birlikte oluyor sonra aradan iki ya da üç hafta geçtikten sonra yine aynı erkek arkadaşına düşündüm de seni hiç sevmemişim ben bitsin diyor sizce sevmemişim sözünün gerçeklik payı ne ve erkek arkadaşının tek suçu da ilişkinin başından beri kızların odun erkek dediği erkeklerden olması ve bu yüzden de erkek arkadaşı ilişkinin bitmemesi için kızdan özür diliyor bundan sonra daha ilgili olacağım diye ama kız ona rağmen ona hakaret ediyor siz bu durumdan ne çıkarıyorsunuz ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• o kız dengesiz sanırım. bence boş verilmeli bu kız. nasılsa erkeğin kaybedecek bir şeyi yok.

0|1
    0|0
    • erkeğin tek suçu da kıza göre odun olmasından dolayı ilişkinin başından beri biraz ilgisiz davranması bu yani ve ona rağmen erkek ilki oluyo kocam olmanı istiyorum diyo ona ilerde hatta ama ayrılırken de olmadık hakaretler ediyo erkek özür dilemesine rağmen beni arama mesaj atma diye bağırabiliyo

• doğru söylüyorsun sağol arkadaşım

• ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 4

• odunlara herşey müstehakk

0|0
    0|0
  • çok ilginç o kızın bence ilk beraber olduğu kişi değil kız numaracı , yoksa bu kadar kısa sürede ayrılmazdı bilakis daha çok bağlanırdı , o kızda başka iş var bana inan.

0|0
    0|0
    • yok yok ilk beraber olduğu kişi karşısındaki kişi bundan emin sanırım kızda bir dengesizlik var

• çok ilginçmiş o zaman bu kızın derdi ne ki acaba yoksa bir plan mı peşinde

• ve erkek özür dilemiş biraz daha ilgili olacam senle diye hakaret ederek hiç sevmemişim seni anla demiş erkek zorlamış bunu hayatında biri mi var diye kız da var evet var söylettin sonunda oldu mu demiş

• o kıza hc bsey degmez bsver

0|0
    0|0
    • durum cok ilginç değil mi

• olablr

• ne kadar dengesizce bir durum ya

• kızın ayağı kaçık olabilir

0|0
    0|0
    • durumu çok dengesizce değil mi kız ilkini yaşamış bir erkekle ama erkeğe seni hiç sevmemişim diyo bu ne kadar doğrudur ya

• sanırım durum senin başından geçiyor

• aynen benim başımdan geçiyor ayrılıklar olabilir ama ayrılık olurken neden hakaret oluyo onu anlamıyorum bir de niye hiç sevmemişim diyo bu beni düşündüren ya değilse ben başlarken bir ilişkide her zaman ayrılık olabileceği ihtimalini gözden çıkarmam ve gerekiyorsa olur mantıklı olmak lazım sonuçta

Erkekler Ne Diyor 2

• Kız özürlü olabilir.

0|0
    0|0
  • senin kaybetecek bişeyin yok o kızlığını kaybetti boş ver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...