Günlük hayatta rol yapar mısınız?

Günlük hayatınızda rol yapar mısınız?olduğundan farklı görünmek gibi. yaparsanız ne sıklıkta ve ne şekilde yaparsınız?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• evet rol yaparım mutsuzken mutlu görünmeye çalışırım gülücük saçarım etrafa son birkaç aydır yapıştı bu maske bana kimse gerçek yüzümü bilmiyo haliyle hep neşe kaynağı mode on takılıyorum ağlayıp zırlamalarımı evde tek başıma olduğum zamanlara saklıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yapamam

0|0
    0|0
  • yapmak istesemde kendimi fazla gizleyemem açıkçası:)

0|0
    0|0
  • işe gelmemek için yaptığm oldu

0|0
    0|0
  • yeni tanıştığım kişilere rol yaparım kendimi aslında olmak istedğim kişi gibi tanıtırım o kişi olmak içinde elimden geleni yaparım =)

0|0
    0|0
  • ders anlatırken tiyatrocu misaliyim:)

Karşılığını da maddi olarak da öğrencinin başarısı olarak da alıyorum:)

0|0
    0|0
    • nasıl bir kimliğe bürünürsün

• Sanki dün gece o hayvan gibi ağlayan ben değilmişim gibi davranırım.

0|0
    0|0
  • İyiymisim gibi davranırım

0|0
    0|0
  • Evet, sabah okula gitmek istemiyorsam anneme hastayim rolu çekerim :D

0|0
    0|0
  • Bazen kendimi rolüme fazla kaptırıyorum ve ister istemez de kendimi sette zannediyorum.

Not: Ünlüyüm.

0|0
    0|0
    • buradan oyuncuların aslında kendilerine has bir karakterleri kalmadıklarını mı çıkarmalıyız?

Yorum: İnanmadım.

• şlkjhgghjklş

Erkekler Ne Diyor 4

• Aileme yaparım, arkadaşlarıma yaparım, bazen tanımadığım insalara yaparım.

Acayip zevkli oluyor, mesela hiç tanımadığım birine asabiymişim gibi davranıyorum ki normalde eğlenceli bir insanım acayip zevkli oluyor hele bunu sonradan ona söyleyince.

Kafamın bozuk olduğu anlarda ya da sadece eğlenmek için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • evet yaparım. çünkü birçok ortamda sahte konuşmalar, yalandan buluşmalar ve çıkar ilişkileri var. bunları görünce değişik rollere bürünerek onlara inanılmaz laflar sokuyorum ama ya anlayamıyorlar ya da sahteliği bozmamak için görmezden geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Yaptığım her hareket rol .

0|0
    0|0
  • mesleğimdir

0|0
    0|0
    • daimi hale getirdim diyosun:)

Yükleniyor...