Benden önce yaşadıklarını düşündükçe onu bırakmak zorunda kaldım. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Bundan 6 ay önce tanıştık güzel anlaştık , cinselliğide yaşadık , her konuda çok iyi anlaşıyoruz ikimizde üniversite mezunuyuz , aramızda yüzük takalım dedik birbirmize bağlılığımız göstermek için fakat buraya kadar herşey güzelde benden önceki hayatını sorduğumda 10 kişiyle gerçek anlamda cinselliği yaşamış , bunların içinde sevdikleride varmış cinselliği yaşamak için yaşadıklarıda olmuş hele biri benim çok gururuma dokundu çocuk çok havalı konuşmuş buna işte senle birlikte olursam aramam hiç bende birlikte oldum aradı onu pişman ettim gibi bir hikayeside var , evlilik düşünmeye başlayınca sordum ona dedim eğer sen yaşadığın bu geçmiş hayatın için pişman olursan Allah bile affediyor ben kimim dedim seni kabul ederim dedim yüzüne yeterki bu yaşadığın günler için pişman ol tövbe et dedim fakat o özgür kız modelini seçti dedi ben isteyerek yaşadım pişman değilim dedi , bende telefon hattımı internet hesaplarımı herşeyimi değiştirdim ve onu terk ettim , siz olsanız ne yapardınız bu durumda , seviyorum ama kabul edemiyorum bu durumu çok yıprandım devam etmek için ama aklıma geldikçe psikolojim bozulmaya başladı ilaçlar kullandım şimdi unutmak için onu elimden geleni yapıyorum

Güncellemeler:
arkadaşlar yukarıda da belirtiğim gibi detaylar var sizin bilmediğiniz ben ilişkinin ilk başlarında benden önce birşeyler yaşadığını biliyordum ben karşı değilim bakire olmayabilir evleneceğim kişi sever birini kabulumdur hadi ikinci biride tamam aşık olmuştur doğru erkek olduğuna inanmıştır birşeyler yaşamıştır , ama 10 kişi nedir ben bu sayıyı son iki aydır biliyorum evlilik konuları açılınca , hemen terk etmedim dedim pişmansan Allah da affeder ben kabul ederim seni dedim o pişman değilim ded
ben sevdim gerçekten , ona cinsel obje olarak bakmadım , seviyordum beraber sarılıp uyuyorduk masumca , ben sevdiği bir insanla geçmişte yaşamısına karşı değilim engelleyemem normal yollarla yapmayıp sırf kızlığıma birşey olmasın diye başka yollarla cinselliği yaşayanlar var , ben saygı duydum ona ama sırf cinsellik için yaşadıklarını kabul edemem sevgimi hiçe saymadım , Allah bile bir şans veriyor hata yapana dedim bende ona pişman olursan bu yaptıkların için affederim dedim

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibisi kalp kırıyor işte,senin gibisi hayattan soğutuyor insanı.

Kızın daha önce başkalarıyla olduğunu biliyordun,seninle de oldu sevgili oldun yüzük taktın.Her şeyi biliyordun,sana pişman değilim dedi.Neden pişman olacak ki?Kendi hayatını yaşamış seninle de bu şekilde tanışmış bu hayatın içindeyken.Sen her şeyi kabul edip sonra iki yüzlülük edip terk etmişsin.

Kabul edemiyorsan "en başından" etmeyeceksin hem kabul et sonra da istemem de.Var mı böyle bir şey ya?

Ya hiç kabul etme de ki ben bakire kız isterim bilmem nasıl olsun başkası olmaz de,onu yap.

Ya de ki benim hayatım bu,onunki de bu.Birlikte devam ederim.

Yanar döner seni!

Bir de ilaç alıyormuş,psikolojisi bozulmuş.Kız nasıl acı çekiyor kim bilir?

Kalbini yerinden sök ez geç üstünden sonra da kabul edemedim,psikolojim bozuldu bilmem ne...

1|0
    0|0
    • Böyle adamlardan nefret ediyorum. Neyse ki kız takacak birine benzemiyor :)

• Adam sonradan anlattığını söylüyor. Gözünüzle okuyun başka bir yerlerinizle değil.

Kızlar Ne Diyor 11

• Seninle yatınca sorun değil de başkasıyla yatınca mı sorun oldu?

2|0
    0|0
    • Değil mi bir de en başından biliyor beyefendi...

• Aynen aynen nasıl nefret ediyorum anlatamam.Yanar döner,içten pazarlıklı...

Resmen kullanmış kızı,iş ciddiye gelince kabul edemedim hikayeleri.

• pardon da onunla cinsellik yaşarken önceki hayatı sorun değildi de yüzük takarken neden sorun oldu onu anlamadım.

İçin kabul etmiyorsa en başında kabul etmeyecektin,11. olduktan sonra değil

3|0
    0|0
  • yorumsuz.

kızın haklı oldugu durumlar da var , senınde var.

kararını vermıssın sonuçta iyide olsa kötude olsa yapcak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Kız salağın teki

1|1
    2|1
  • Kız fazla durust, bence devam etmelisin cunku etrafımda bu ise allahın adını alet edip de her turlu zevki bakire kalarak yasayanlar var.

1|0
    0|1
  • Sende 11. oldun işte bidahaki sevgiliiside senin diğr 10 tane gibi olduğunu düsünücek ve zatn öylesin bir farkn yok.

Kız sana dürüst davranmış yalan söylememiş.Ama sen kullanıp atmışsn geçmişini bahane ederek.

1|0
    0|1
  • evlenılecek bı kız değil iyi yapmıssın.

0|0
    2|0
  • canım çok iyi yapmışsın bir psikoloğa görün toparla kendini değmez öyle bir kız için

0|0
    1|0
  • ayrılman en iyisi olmuş

0|1
    0|0
  • biz kızlarında cinsel dürtüleri var.ama bastırıyoruz malesef.gelgelelim 10kişi çok fazla.gerçekten sevmek lazım bunu yaşayabilmek için.geçmişte dediğin gibi sevmiştir karşı koyamamıştır yaşamıştır.ama bu 10tane olmamalı ya.

0|0
    0|0
  • baştan kabul ediyosunuz sonra iş ciddiye binince namuslu ayakları bırakın yaa..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim anladığım kadarıyla sen severek birlikte olduklarına değilde sırf seks olsun diye zevkine yatmış ortalık malı gibi davranmasına kızmışsın. Sevdiğin içinde yaptıklarından pişmanlık duymasını beklemiş ama değilim iyiki yaptım zevkliydi anlamına gelen cevap verince de zoruna gitmiş. O zaman yapman gereken düşünme bu kadar. Çünkü emin ol o senin kadar düşünmüyordur ve şu an başkasının kollarındadır. Sen salak mısın bu kadar yıpratıyorsun kendini. Ayrıca güvenmeyeceğin tek varlık kadınlardır bunu asla unutma. Kedi bile canı yanınca tırmalar ama kadın mutluyken bile yapacağını yapar.

0|1
    0|0
  • Şimdi 11. olmayı sorun etmiyorum ama pişmanlık göstersin diyorsun, bu konuda ne kadar samimisin.

1|0
    0|0
  • kız tamam demesi geren yerde pişman değilim demiş yanlış yapmış

0|0
    2|0
  • unutmak için cabalama bile. şöyle düşün senden önce bir sürü erkeğin altına yatmış evlendikten sonra da yatacaktır. rospunun yemini yar...gı görene kadardır unutma.

0|0
    0|0
  • Abi sen castrol motoruna denk gelmişsin.

Kaç kaç canını kurtar.

1|1
    1|0
    • sonradan anlattığını da güncelleme de söylüyor.Birisiyle birlikte olduğunu en başından söylemiş adama sayı mühim mi 2 kişiyle olunca kabul 5 olunca eh o da olur ama 10 olmaz mı?

Bir sınırı mı var bunun...Kaç kişiyle olduğunu hatırlamayan erkekler var.

• Dostum geçmişi degiştiremezsin ve senden önceki hayatı seni pek ilgilendirmemeli bence

0|0
    0|0
    • Sizin gibi kavvatlar alışık bu duruma.

• Bilader degiştiremeyecegin birşeyle neden ugraşırsın ki yediremiyorsan bu durumu gidersin hayatından. ama sevgisine güveniyorsan sonuna kadar gidersin mevzu basit

• Yapılacakları yapmışsın aslında en son yapacak birşey kalmıyor demek kalmış.

0|0
    1|0
  • Arkadasim bende senin gectigin zorluklardan gectim. 3 aylik evliyim, evlenmeden once de 1.5 yil flort ettik. Esim bakire degildi ve deneyimi benden 3 kat fazlaydi. 15 erkekle iliskiye girmis, tek gecelik iliskileri olmus, ciplak poz vermis vs. hepsini durustlukle anlatti iliskimizin en basinda. Durustlugu ve dogalligi cok hosuma gitti. Benim sadece 5 kadinla deneyimim oldu. Hazmetmek zor oldu ama imkansiz degil.

0|0
    0|0
  • Bu kız sana apaçık benimle yat mesajı vermiş evlenicek kız değilim demiş. Hiç kafanı takma hayırlısı böyleymiş bozma moralini

0|0
    1|0
  • genelevde mi tanıştın birader bununla 10 tane nedir lan oha diyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...