Baylar sizin hakkınızda bir şeyi çok merak ediyorum

bayanlara yaklaşım tarzlarınız standart olsa da arada farklı bir şeyler daha olabiliyor. mesela cinsel olarak birlikte olmak istediğiniz halde neden bazılarına sana kıyamam dersiniz ? ya da neden bariz hoşlanma belirtileri gösterdiğiniz halde o kızı üzmemek adı altında apaçık ortada olan hislerinizi inkar edersiniz ? bir bayanı sizde özel yapan ne ?ve uzak tutan neden sizin için özel hissettiğiniz birinden kaçarsınız ? ya da bazen ayrıldığınız birine dönmek için çabalarınız neden? neden ayrılmadan değerlendirmezsiniz ki ? ya da bazen unutamadığınız halde birinin hayatına girme riskine rağmen neyi toparlayıp da dönmek istersiniz ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Cinsel olarak arzulanan kişiye karşı aynı zamanda diğer hissiyatlar besleniyorsa yani amaç sadece cinsel zevk değilse, o bayana karşı böyle bir tutum sergilenir.

2-Çoğu erkek duygularına hep bir frenleme yapar. Delicesine bağlı olunsa da mutlaka bir ayak duygu bombardımanına engel olmak için frene basar. Bunun nedeni çoğu kişiye göre değişkenlik göstersede, büyük çoğunluk duygusal açıdan kendini zayıf göstereceğini varsaydığı için rengini belli etmez.

3-Bir bayanı bizim için önemli yapan etkenler çoktur. Bu da kişilere orantılı olarak göreceli bir kavramdır. Bazı bayanlar için tutkusu ön plandayken bazıları için benliğinde ki bizi mest eden duyguları daha ağır basar ve özellik kavramı burada belirginleşir.

4-Özel olarak hissedilen kişiden kaçma nedeni çoktur. En yaygın olanı ya asla elde edememe duygusu ya da hissettiklerimizi açtığımız halde onu kaybetme dürtüsüdür.

5-İnsanoğlu özellikle de biz erkekler çoğunlukla herşeyin değerini kaybedince anladığımız için ayrıldığımız kişiye hep özlem duyarız. Onun nitelikleri bambaşkadır bizim için ve bu bariz bir hasret yaratır.

6-Yeni gelecek kişi için içten içe hep bir duygu bombardımanı ve şüphecilik vardır. Oysa eski ve ayrıldığımız sevgilinin tüm yapı taşlarını iyice ezberlediğimizden yeni birisi hayatımıza girerken afallama yaşanır.

:)

2|0
    0|0
    • 1- cinsellik dışında beslenilen hissiyatlar nedir ?

4- kızı elde edeceğini bilip onu incitmemek pahasına kaçma uzaklaşma nedir ?

• 1- Günümüzün jenerasyonu cinselliği ilk adım olarak görür. Benliğinde kişiliğine dair olgunlukları olan ve herşeyi seksten ibaret görmeyenler önce saygıya,sevgiye,değer vermeye verilmeye inanır. İki kişi arasında ki uyum sağlandıktan sonra cinsellik en son aşama olmalıdır.

4- Elde edeceğine emin olsa da çoğu kaybetmekle yüzleşmeyi istemez. İçten içe bir tedirginlik vardır. Ama diğer yandan kısıtlamalardan ve sonuna kadar bağlanmaktan korkanlar da uzak durmayı ister. Yani görecelidir. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• o dediklerini yapmasalar zaten bayanlarla beraber olamazlar o yüzden.

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarından sadece sana kıyamam olan kısmını yaşadım diğerlerini hiç yaşamadım : )) kıyamama sebebim çok iyi saf temiz biri olmasıdır öyle birine kıyamam kötülük yapamam ona zarar verecek davranışlarda bulunmam hatta korumaya alırım kimsenn zarar vermesinede izin vermem...

Daha önce geri dönme talebim olmadı kimseye ama olursa eğer ya çok çok çok sevmişimdir biranlık kızgınlıkla ayrılmışımdır ya da intikam almak isterim diye geri dönmeyi düşünürüm. .. Mesela bazen kıyamam dediğin kızlar sonradan millete kucak dansı yapıyor e tabi hal böyle olunca insanın zoruna gidiyor geri dönüp kucağına almak istiyorsun :)) bana olmadı umarım olmazda : ))

0|0
    0|0
    • tamam peki o kıza özel şeyler besler misin ?

• İlk senle birlikte olduğunu bilmek ne hissettirir ?

• çok şey buraya sığamayacak kadar çok : ) ama ben öyle bir şey haketmiyorum :P

• kendimize inandıramadıgımız şeyi size nasıl inandıralım insan dili yalan söylese bile beden dili yalan döylemez bayanı özel tutan davarnışı dürüstlügüdür uzaklaştıran ise tam tersidir bide ayrıldıktan sonra bazen insanın aklı başına gelirde ondan geri dönmeye çalışırız insanız sonuçtapiskoloji çok etkili biz erkeklerde bide bunu söylim erkek asla çok soru soran kızları sevmez şekil A da görüldügü gibi :D

0|0
    0|0
  • ooooffff bu sorulara cvb verip sildim çünkü herşey olabilir :D bizebelli olmaz ki

1|0
    0|0
    • Yaz sen tüm ihtimalleri

• kıyamam deriz çünkü karşı tarfın saf olduğunu düşünürüz kirletmek istemeyebilirz her erkek yapmayabilir acımazlar :) neden inkar ederiz çünkü kendi gelsin isteriz iyi erkek rolü güven kazanmada olabilir :) özel yapan kişinin onu nasıl algıladığına bağlı eğer evlenmeyi veya çok ciddi düşünürsek özeldir.erkekler ayrılır çünkü aldatmış olmamak için bunu yapar size boynuz takmak istemiodur kendinizi şanslı hissedebilirsiniz bu konuda sonra geri döner dönmezse sen uğraşma sevmiodur

• epey bişeyler merak etmişsin erkek için kadın onun ne kadar gizli olduğnu çözmek önemlidir ona acımak sevgisinden aşkından öte gelir her zaman kollamak korumak ister tabi bunu hakkedecek biri olması lazım karşında onu iyi anlaması gerek.

0|0
    0|0
    • peki koruyup kolladığınız kıza beslediğiniz duygular nedir, ne türdendir ?

• Her kıza mı değer verir özel bulduklarına mı ?

• tabiiki her kıza değer vermez özel bulduklarına değer verir ama karşılık görmez ise içinde bir burukluk kalır.

• çok fazla soru var :D

ilk sorunu cevaplayayım bari :) bazı kızlar o kadar sevimli ve iyiolur ki böyle birşey düşünemezsin

0|0
    0|0
  • o kadar soru sormuşsunki hangisine cevap vereceğim şaşırdım vaz geçtim..

0|0
    0|0
  • biz erkekler insan sevdiğini skmeye kıyamaz diye düşünürüz, sonra baktık olmuyor aklımızda binbir fesatlık cinsel yaklaşırız, bir de kaybetmemek için düzelecem deriz düzelemeyiz, inanıp durmayın lan artık bize

0|0
    0|0
    • peki cinsel olarak birlikte olamadığınız birine özel duygular besler misiniz ?

• o kişiyi uyurken izleyip öpüyorsan ve ardından cinsel dürtülerinden onu korumak adına uzaklaşıyorsan mesafe koyuyorsan o kız senin için ne anlam ifade eder ?

• eşşeğin zikini ifade eder hikaye mi yazıyon oradan abla, bir kere uyuyorsa öpmem bile tecazvüden farkı yok bunun bu da onu gerçekten sevdiğimi gösterir

Kızlar Ne Diyor 3

• soru işaretlerıne bak yahu :P

nekadar çok bılmedıgın sey var :P

0|0
    0|0
  • çok fazla soru var burada.. :D

0|0
    0|0
  • valla bende merak ediyorum ama daha cevap bulamadım :) kıyamam diyenler kaçmak gerekirmiş bunu anladım ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...