Kızlar bir erkek sizden hoşlanıyor mu diye denemek için neler yaparsınız açık vermeden?

kızlar bir erkek sizden hoşlanıyor mu diye denemek için neler yaparsınız açık vermeden? Mesela ben bir keresinde samimi ve yakın olmamamıza rağmen faceden yarın işin kaçta bitiyor, çıkışta işin var mı diye mesaj atmıştım?, o da işim şu saatte bitiyor bir işim yok şu anda yazmıştı sonra tabi ben konuyu bir konuda yardım isteyecektim bişey alıcamda falan diye çevirdim, tepkisini ölçmek için sizin de buna benzer yaptığınız şeyler varmı?:) ya da erkekler siz kızları nasıl yokluyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İyi niyetli olduğunuz ve sevgiyi aradığınız anlaşılıyor fakat yaptığınız şey yanlış.

Gözlemlemek ve tepkilerini ölçmek çok mantıklı fakat bunun için olta atmaya, soru sormaya, tezgah hazırlamaya ihtiyacınız yok. Bir nevi tuzak kuruyorsunuz. İlişkinizi farkında olmadan sabote ediyorsunuz. Bir sonraki sefer fark edilince ne olacağını hiç düşündünüz mü ? O da size aynı şeyleri yapsa hoşunuza gider miydi ? Daha ciddi bir mesele olduğunda ve korktuğunuz başınıza gelirse ne yapacaksınız ?

Bunları yapmak yerine onunla konuşup onu anlamaya çalışmak daha akıllıca olmaz mı ? Onu tanıdıkça bu tür soruların yanıtlarını vermek sizin için çok daha kolay olacak. Sevgi, saygı ve inanç bir günde kazanılmaz. Bırakın sizin yerinize bu işi zaman yapsın. Yanıtları bir günde bulmak doğru olmaz. Gereksiz yere zorlamış olursunuz.

Hoşlanıp hoşlanmadığını merak etmenizi de anlıyorum fakat bunu ona bırakın. Bir erkek içinde sevgi tohumları yeşerirken, kalbinde bir takım hisler gelişirken bunları saklmakta zorlanır. Mutlaka sizinle konuşmak isteyecektir. Siz ona varlığınızla yakın olun, o da size yaklaşır.

Dilerim mutluluğu bulursunuz.

Doc is BACK

0|0
    0|0
    • uuuu süper bir cevap...:)

• demekki yanılmışım...

• Üzgünüm ...

Erkekler Ne Diyor 10

• ben anlayabilsem sevgilim olurdu ama malesef siz kızları hiç anlayamıyorum saatlerce bakışırız konuşmak isteyince kaçar suratına bile bakmayız neden konuşmadık diye triplenirler...sonra senden etkilendim der 2 gün sonra yok yapamıcam seni kardeşim olarak görüyorum der sonra sen benle ilgilenseydin senden etkilenebilirdim der :) kızlar siz neyin kafasını yaşıyorsunuz acaba?

0|0
    0|0
  • hoşlandığın biri var mışu kızı güzel buluyormusun diye sor senden hoşlanıyorsa yorum yapmaz. Çok güzel aramızı yap derse sıctın.

0|0
    0|0
  • Diger bir kiz arkadasinizi basimiza sarmayin o cok eskidi :)

0|0
    0|0
  • Deneme tahtası sanki tövbe ya

0|0
    0|0
  • başka bir erkekle takıl onun görmesii sağla eğer davranışları değişir ya da yüzü asılırsa hoşlanıyordur ve bir daha da böle basit sorular sormayın ya:D

0|0
    0|0
  • genelde ders çalışmak , bir işimde yardım istemek bahanesiyle.

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla ona mesaj atmış gibi yapıyordum ki zaten tuttu :D

0|0
    0|0
  • ben bir kıza bakıyorum bana bakarsa gözlerinden anlıyorum teste gerek kalmıyor

0|0
    0|0
  • hiç yoklamıyorum hoşlansamda hoşlanmasamda gelen geliyor giden gidiyor :) takılı kalmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben deneme lafını ve işini sevmiyorum. Çünkü denek olmak insanı kırıyor. Ben hoşlandığım kıza iltifat ederim. O da bana ederse işte onunla ilgilenirim daha da çok. Ama etmezse soğurum.

0|0
    0|0
    • nasıl iltifat ediyosun mesela?

• Sen benim için önemlisin, değerlisin... gibi sözler söylüyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlarım ben birşey yapmama gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yok öyle deme şeylerim,gelsin kendi söylesin dolaylı şeylerden anlamam.Direkt olsun bana.

0|0
    0|0
  • yanındayken bir tarafına bişey olsa mesela elin kesilse bak bakalım tepkisi ne olcak eğer seviyorsa senin canın yandığında onunda yüzünde bir ifade belirir mutlaka.

0|0
    0|0
    • olabilirde aşık olduğunu düşünmüyorum ama mesela benim yüz ifadelerime karşı çok duyarlı mesela bir keresinde bişey dedi biraz duyarsızca konuştu, benimde yüzüm asılmış farkındada değilim ama etkilenmemiş gibi yapıyorum, sonra o farketti ve içine çekti noldu niye düştü yüzün ben öyle dedim diye mi ne var ki şimdi bunda falan, sonra kırılmadın di mi falan tuttruyor ama tabi bu kanıt sayılmaz insanlarla iletişimi çok iyi zaten herkese karşıda böyle olabilir?

• o zaman yanında herhangi bir kızdan bahset ortak tanıdığınız olsun ama mesela ya şu kız çok güzel dimi ya sahi senin kız arkadaşın yokmu... gibii :))

• Hoslaniyorsa kendi acilir.

Ben bisey yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...