Neyim eksik anlamıyorum ki

Giyim kuşam(benim açımdan on numara)

Tip desen ortanın üstü

Çarşıya filan çıkıyorum birşeyler alıcam ama yolda böyle bakınıyorumda çevreme , beni kesen hiç mi kız olmaz ya.. Ne eksik ki ? Biri bile kesse tamam dicem de , bu durum bende ÖZGÜVENSİZLİĞE yol açıyo :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neden etrafa seni kesiyorlar mı diye bakınıyorsun ki? Bakmak bakılmasını sağlamak bu kadar mı önemli? Elin kolun ayağın sağlam gözlerin görüyor duyuyorsun ama tek derdin kızlar seni kesmiyor öyle mi? Allah sana dert vermesin eğer tek derdin buysa.

1|0
    0|0
    • Yoo bissürü dert var aslındada kafaya taktığım bu , bu aralar :D

Kızlar Ne Diyor 3

• neyse eksik ama ne ?

0|0
    0|0
  • Kendin demişsin benim açımdan 10 nıumara diye diğer kişilerin ne düşündüğünü bilemezsin.

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun ya. kafanı takma.

0|0
    0|0
    • insanın zoruna gidiyo , kendinden şüphe ediyo o kadar tipsizmiyim ya dedirtyo :(

• böyle bir sorunum olmadığı için birsey de diyemiyorum . ya illaki begenen birileri vardır seni.

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer çabalarsan olur. ama sende benim gibi hayatını o işlere adayamıyosun. takma kafaya. elizabete devam

0|0
    0|0
  • ahaha :) takma kafana olur elbet :) tek derdin bu olsun. Benimde tam tersi yokde herkes bana bakıyor gibi geliyor ve daha fazla korkuyorum bu sefer :)

0|0
    0|0
  • Çekiciliğin yoktur belki de. Yakışıklı olman çekici olman anlamına gelmez.

0|0
    0|0
    • çekici olmak için ne yapmalı dostum ?

• Vücut çalış. Dar giyin. Sağlam fiziğin katkısı olur.

• Aynen vücut çalışmaya başlayalı 1 hafta oldu :D Zaten dar giyinyom geniş yakışmıyo fiziğime :D bakalım hayırlısı :D

Yükleniyor...