Hayatınızın sorusu bu okumadan geçme:)

dediğim gibi soracağim soru önemli soruyorum herkesin kendiyle ve çevresiyle ilgili inançları vardır mutlaka örnek: çirkinim kimse beni sevmez. begenmez vs gibi tada tam tersi kendimi seviyorum sevilmeyi hakediyorum .bu düşüncelerinize ve birde dönüp yaşamınıza bakın kendini haklımı çıkardın düşüncelerin yaşamın olmuşmu dikkat et ?

Güncellemeler:
3 cevapla rekor kırdım:)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben kendimi ezelden beridir sevmem mesela kendimden nefret ederim, kendime güvenmem. zaten bunlar herşeye yetiyor.

yani sırf kendimi sevmediğim için sevdiğim insanı kendi ellerimle kaybettim.

bundan sonra ise kendimden daha çok nefret ettim.

ama bazen içime bir huzur geliyor.

her şeyi seviyorum mesela ve o zaman mutlu oluyorum. sanki herşey yolundaymış gibi oluyor.

yani:

herşeyi seveceksin arkadaşım.

doğayı seveceksin, kendini insanları, hayvanları seveceksin, ki sende sevilesin.

mutlu olmak için,

kendin için,

insanlık için...

teşekkürler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen çirkinsen istediğin kadar sev kendini kimse sana bakmadıktan sonra:D

0|0
    0|0
  • La beni kanser hastalarının tedavisinde kullanıyorlar, beni hastalara gösteriyorlar, adamlarda ölümden daha kötü şeylerde varmış deyip moral bulup iyileşiyorlar panpa :(

0|0
    0|0
    • Beni neden en iyi cevap seçmedinde onu seçtin :@ bak kıskandım şimdi :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Herseyim mukemmel hayatim ailem arkadaslarim okulum Allah'a sukur elim ayagim da tutuyor aklim da calisiyor cok guzel bir evimiz var dunyanin en eglencelisi en anlayisli abisine sahibim sevdigim seylerle ilgileniyorum sarki soyluyorum keman caliyorum tabi ki sorunlar var ama buyuymuyorum yedigim her lokmaya sukrediyorum gozlerimin gordugune kulaklarimin duyduguna sukrediyorum fiziksel ozrum olmadigina sukrediyorum allah herkese benim yasadigim gibi bir hayat nasip etsin insallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...