Flört döneminde 2-3 gün hiç konuşmamak,mesaj da yok normal mi

birbirimizi tanıma aşamasındayız ama 2-3 gün dahi hiç konuşmadığımız, mesajlaşmadığımız oluyor sizce bu normal mi sebep ne olabilir uzaklaşmak istiyor olabilir mi

ama örneğin hasta olduğumu bildği halde 2 gün önce konuşmuştk o gün günaydın dedim toplantıdayım yazmıştı o sabah 10 dan beri nasıl oldun bile demedi hiç bişey yazmadı aramadı da .

.ilgisiz baya yani buna benzer çok şeyler yapıyor .. sizce ne yapmaya çalışıyor?yada ben ne yapsam?tecrübesizimde biraz...

• Beni deniyor olabilir ya da taktik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam uzaklaşmak istiyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hoşlanmasa söyler ya da kestirip atardı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bnde sessiz kalıp beklemeliyim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beni yedekte tutuyor olablir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakmayın kafalar uyusmamış:(

0|0
    0|0
    • nasıl yani kafalr uymamış derken?biz kavga falan da etmedik ki ama

• ne arayın ne sorun,olursa ekıme kadar musadee verin:)

• bu arada "mesela bu uzun konuşmadığımızda ben yazıorum bazen diyo ki "görüyorumda bn yazmasam bişey yazmıyosun hiç diyor" derdi ne hiç çözmedim işte ..face.e bile girmiyorum onla karşılşmamak için ya

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin yapabileceğin bişi yok. Teşhisin doğru, ilgisiz..iş yoğunluğu olabilir ancak ilişkinizden pek umutlu değil veya umursamıyor. Yada olaya senin gibi ihtimal vermiyor. Fazla bağlanmadan iyi teşhis etmek lazım.

0|0
    0|0
    • ya sordum fikrin mi değişti(yani görüşme hakkında diye)"-yo değişmedi niye değşsin diyor değişse söyleyecek kadar cesaretim var faln diyor"ama davranışları böyle ...sence ne anlamalıyım taktik mi fikrin ne?

• Eğer yaşı 30 üstüyse normaldir diyebilirim. 30 Yaş üstü erkekler iş güç, yatırım filan kaptırıp giderler. Yani Liseli veya 20'li çıtırlar gibi kızları hayatlarının merkezine oturtmazlar. Diğer yandan da kişilik meselesi. Kimisi bir an aklından çıkarmaz, her an birlikte olmak ister. Kimisi de bir aradayken süperdir ama ayrıyken pek düşünmez ve farklı şeylere ( iş gibi) yoğunlaşır. kENDİSİNİ TANIMADAN BİRŞEYLER SÖYLEMEK HATA OLUR. Kişilik meselesi. Zamanla anlarsın, çözersin gibime geliyor.

• yüzyüze görüştünüz mü? eğer görüştükten sonra ilgi azalmışsa belki beklediği gibi çıkmamışsındır.. tabii bu onun kafasındaki profil yoksa seninle alakalı bir durum değil..

0|0
    0|0
    • 2 kere görüştük.. 2.yede gitmiyorum diye trip yapmıştı hatta maşallah dengesiz mi anlamadım derdi ne sence

• konuşmalar face.ten değil telefondan oluyor bizim o ben yazmasam sende yazmıyosun dedği durum telefon için dedi yani..evet az görüşme oldu ama ailem nedeniyle sık çıkamadım o dönem onada dedim zaten 2.görüşmeye en sn trip yapıyordu görüşmyeceksen bitirelim falan dedi ya o dönem yoğunduk hep geç görüşücez diye bir kaide yok faln dedim 2. görüşmeye o tirp atmıştı çıkmıyorum diye yani..2.yi grştkden sonrda normale pek dönmdi nedense genlde soğuk kaldı burdan ne anlamam lazım snce .derdi ne olablir?

• senden hoşlanmış olabilir o yüzden bırakmıyordur lakin bu hoşlanma asık olma derecesinde olmayabilir.. o yüzden soğuk davranıyordur az özlüyordur.. ara sıra konuşmasının nedeni araya zaman girince hasret kalıyor olabilir ama düzenli değilse üst düzey his duymadığı ortada gerçi bunu seninde anlaman lazım gidişattan memnun değilsen sorun vardır

• kesmeye çalışıyor bağlantıyı olmamış bence

0|0
    0|0
    • ya sordum fikrin mi değişti(yani görüşme hakkında diye)"-yo değişmedi niye değşsin diyor değişse söyleyecek kadar cesaretim var faln diyor"ama davranışları böyle ...sence ne anlamalıyım taktik mi fikrin ne?

• İki ihtimal var.senin isteyip istemediğini merak ediyodur ya da hevesi geçmeye başlamıştır işte

• Hasta olduğunu yazmışsın en azından araması gerekirdi bu dönemde. Ya odun ya da istemiyor. 2-3 gün konuşmama normal bence. Öyle her gün bir arada olmak anormaldir.

0|0
    0|0
    • hm..ya en başta bana demişti ben biraz odunum diye aslında:)) ondan olablir mi;?�mesela bu uzun konuşmadığımızda ben yazıorum bazen diyo ki "görüyorumda bn yazmasam bişey yazmıyosun hiç diyor sizce derdi ne

• arayıp sormadan bekliyim mi o zamn sadece

• Aynen coni vaynen.

• Hic flort donemi yasamadim :(

0|0
    0|0
  • sanan güle güle demiş

0|0
    0|0

• seni yedekte tutuyor başkası var kalbinde

• peki nasıl emin olablirm ne yapsam ya da nasıl davranmalıyım sence

• Beni deniyor olabilir ya da taktik

0|0
    0|0
    • ama ne açıdan deniyor olabilir ki yani görüşmeyerek neyi anlamak ister sence bir erkek ?

• yedek klubüsesini takviye için senle as oyuncu sakatlanırsa sen giricen oyuna :D

0|0
    0|0
    • .d bunu nasıl anlayablirim sence peki

• Bence normal değil bunun içinde bir iş var

0|0
    0|0
    • ne gibi iş peki ?snce..

• iyide anlamadığım aramızda bir sorun yok du..bunu o da diyrdu ondan anlamıyorum hatta sordum ona bu dediğini..yani fikirlerin mi değişti falan..yo diyo niye dğişsin ki aynı fikrim oyle olsa söylerim o kadar cesaretsiz miyim diyor bana ama davranışları böyle sence ne olablir ne ypsam ki

• Onu kendi haline bırak bekle biraz bakalım

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunu okudum yorumlarini okudum. Adam yazmamis hep ben yazdim yazmissin. Hasta oldugunu bildigi halde halini hatrini bile sormuyorsa bu adam acik acik istemedigini gosteriyor bence.

0|0
    0|0
    • ya o da yazıyor tabi hep ben değil ama mesela en son 2 gün önce günaydın laştık toplantıdayım dedi sabah 10 du hala haber yok ki rahatsız olduğumdan da haberi var dı yani ..bunun gibi geçen yine 2gün yoktu mesaj attım ona bir lafıma bozulmuş diyor ki "görüyorumda ben yazmasam yazdığın yok "falan diyor anlamadım ki ya ama bu son 2 gün önce olanda aramızda sorunda yoktu hiç bir anda kesildi ..nasıl davranmm lazım kafam karmakarışık ya

Yükleniyor...