Nişanlım benim dediğimi yapmıyor, ne yapmalıyım?

nişanlım geçenlerde telefonda başkasıyla görüşürken yakaladım ve abisi olduğunu söyledim bir günsonrada ben onla konuşurken abim arıyor dedi bende cevap verme dedim kusura bakma vermeliyim dedi yüzüme kapattı

bende artık hiç kimseyle konuşmasına izin vermedim kim olursa olsun konuşmayacaksın dedim o da tamam dedi fakat kim arasa arasın açıyor ve benim dediğimi yapmıyor ne desem tama diyor ama dinlemiyor aslında sizce neden böyle yapıyor ve ben ne yapmalıyım

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• İkiniz de doğru değilsiniz. Başkasının hayatına onu yapacaksın bunu yapmayacaksın diye müdahale edilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İsteklerin mantıklı mı sence. Kimseyle konuşmasına izin vermemek nedir. Bence saçma bir istek.

0|0
    0|0
  • Yasaklayamazsinki..sonucta ailesi konustugu kisiler..bari tamam kisa kesip hemen bana don deseydin..o sana tamam dio cunku senle tartismak istemio..ama sen yasak koyarak zorla tartisalim diosun

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun nisanlindan

0|0
    0|0
  • çocuğu bu kadar sıkarsan dinlemez tabi

0|0
    0|0
  • bacımızı çok pohpohlamışsın..şımarmış bir kere rahata alışmış yahu

0|0
    0|0
  • bencilsin tıpkı benim erkek arkadaşım gibisin o da ben senin arkadaşında olurum kuzeninde yeterki onlarla konuşma diyo ya kuzzenim arayınca beni direk hoporlorü acıyoo ki kuzenimi falanda çok iyi tanır yani :/ ne kıskancsınızz :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim eğer bir kız nişanlın ya da sevgilin seninle konuşurken her defasında telefonu başkası arıyor diyerek kesiyorsa .sen onun dediğini bir iki etmezken o senin isteklerini karşılamaya çalışmıyorsa ve aile sevgili 7nişanlı dengesini tam tutturamıyorsa o kızdan hayır gelmez ..belli ki sen onun üstüne çok düşmüşsün...belliki çok kıymet vermişsin...seven insan bu şekilde davranmaz onu bilir onu söylerim...bende bir kez nişan atılmış uğraşılarım sonucunda tekrar takmış birisiyim..ailemi resmen ayaklar altına aldırdım...iki gün önce tekrar attılar...yani nasıl geliyorsa öyle gider...sen bir kez daha düşün b evliliği derim ben...

0|0
    0|0
  • çek konuş.. evli değilsin nişanlısınız.. yüzüğü biraz esnet kıvama gelir..

0|0
    0|0
  • saçma seyler istemeyi birakmalisin bence.

0|0
    0|0
  • çok fazla sıkıyorsun yanlış yapıyorsun bence kendinden soğutursun bu gidişle

0|0
    1|0
Yükleniyor...